Animatoriai


Animatoriai. Kas tai? Istorija Sociokultūrinė animacija Animatoriaus. Žodis ,,animatorius” daug kam asocijuojasi su animaciniais filmukais. Istorija. Kultūros animacijos, kaip mokslo šakos priešistorė glūdi Prancūzijoje. Sociokultūrinė animacija. Animavimas yra viena iš pagrindinių rekreacinės veiklos plėtojimo formų. Animatoriaus Veiklos kryptys. Animatorius padeda socializacijos procese. Sociokultūrinės animacijos tikslai. Edukacijos tiklsas Komunikacijos tikslas Integracijos tikslas Dalyvavimo skatinimo tikslas Enkultūracijos tikslas (mokymosi procesas. Animatorių veiklų Pavyzdžiai. Vaikų renginių animatorius – veda užsiėmimus vaikų klubuose (kids club). Animatoriai Lietuvoje. Sociokultūrinė animacija skatina pasitikėjimą. Kas yra klouno terapija? Klouno terapijos, dar kitaip vadinamos socialine klounada. Klouno terapijos pagrindinis tikslas – skleisti juoką ir džiaugsmą vaikų. 2014 03 18 .

Kas tai? Istorija Sociokultūrinė animacija Animatoriaus veiklos kryptys Sociokultūrinės animacijos tikslai Animatorių veiklų pavyzdžiai Animatoriai Lietuvoje Klounai gydytojai.

Žodis ,,animatorius” daug kam asocijuojasi su animaciniais filmukais, tačiau sociokultūriniame kontekste tai neturi nieko bendro su animacinių filmų kūrimu. Animatorius – tai specialistas, kurio darbo tikslas – skatinti ir motyvuoti žmones, koreguoti pasyvų stebėjimą, ugdyti jų įgūdžius ir gebėjimus. Kitas svarbus animavimo aspektas – sąlygų draugiškam bendravimui, pasilinksminimui ir maloniai veiklai kūrimas. Kultūros animatorius inicijuoja, organizuoja ir įgyvendina įvairius kultūrinius ir meninius projektus, siekdamas skatinti individo ir skirtingų socialinių grupių kūrybiškumą.

Animatorius padeda: socializacijos procese, gyventi aktyviau ir kūrybiškiau, lengvai ir harmoningai bendrauti su kitais, įsitraukti ir dalyvauti visuomenės veikloje, pažinti pasaulio kultūrą.

Edukacijos tiklsas Komunikacijos tikslas Integracijos tikslas Dalyvavimo skatinimo tikslas Enkultūracijos tikslas (mokymosi procesas, kurio metu įsisavinamos kultūrinio ir socialinio gyvenimo normos).

Klouno terapijos pagrindinis tikslas – skleisti juoką ir džiaugsmą vaikų, esančių sudėtingoje socialinėje situacijoje, aplinkoje. Pagrindiniai klouno terapijos principai: individualus bendravimas su vaikais per jų fantaziją ir vaizduotę; pasirodymų meninės kokybės užtikrinimas; prioritetas ne fiziniam, o emociniam vaiko įsitraukimui į bendravimą su klounu; prisitaikymas prie vaiko kasdienės aplinkos ir poreikių; glaudus bendradarbiavimas su įstaigos, kurioje lankomasi, personalu; vaikų tėvų ir artimųjų įtraukimas.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 460 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (534 žodžiai)
  • Ambicijaa
  • Animatoriai
    10 - 9 balsai (-ų)
Animatoriai. (2015 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/animatoriai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:16
×