Anketa socialniams pedagogams


Gerbiamieji socialiniai pedagogai. Sėkmės atsakinėjant į klausimus. Jūsų nuomone , kokios šeimos yra priskiriamos socialinės rizikos šeimų grupei? Kuo , Jūsų nuomone , pasižymi socialinės rizikos šeimų vaikai? Ar mokykloje , kurioje jūs dirbate , yra socialinės rizikos šeimų vaikų? Jūsų nuomone , ar daug problemų šiandien turi socialinės rizikos šeimų vaikai mokykloje? Jei į ketvirtą klausimą atsakėte teigiamai , tuomet kokios , Jūsų nuomone , problemos dažniausiai iškyla socialinės rizikos šeimų vaikams mokykloje? Jūsų nuomone , kas daro didžiausią įtaką socialinės rizikos šeimų vaikų elgesiui mokykloje? Koks yra Jūsų požiūris į socialinės rizikos šeimų vaikus mokykloje? Kaip , jūsų nuomone , socialinės rizikos šeimų vaikai yra vertinami bendraamžiai? Jūsų nuomone , ar socialinės rizikos šeimų vaikai jaučiasi saugūs mokykloje? Jei pasirinkote neigiamą variantą , tuomet kas , Jūsų nuomone , turėtų pasirūpinti tokių vaikų saugumu? Jūsų nuomone , ar socialinis pedagogas mokykloje yra reikalingas ir svarbus? Kaip jūs vertinate socialinio pedagogo veiklą savo mokykloje? Jūsų nuomone , ar socialinis pedagogas vienas yra pajėgus išspręsti socialinės rizikos šeimų vaikų problemas , iškylančias mokykloje? Jei pasirinkote neigiamą atsakymą , tuomet kas dar , kartu su socialiniu pedagogu galėtų padėti tiems vaikams? Jūsų nuomone , kokia pagrindinė turėtų būti socialinio pedagogo funkcija , dirbant su socialinės rizikos šeimų vaikais mokykloje? Jūsų nuomone , kas turi gana didelės reikšmės , dirbant su socialinės rizikos šeimų vaikais mokykloje? Kokiais būdais Jūs siūlytumėte bandyti spręsti socialinės rizikos šeimų vaikų problemas mokykloje? Jūsų nuomone , ar šis tyrimas buvo reikalingas?

Anketa yra anoniminė, todėl į jos klausimus prašau atsakyti apgalvotai ir išsamiai. Jūsų atsakymai bus labai svarbūs, o gauti duomenys bus apibendrinti tyrėjos baigiamajame darbe.

Kuo, Jūsų nuomone, pasižymi socialinės rizikos šeimų vaikai? (Pasirinktus atsakymo variantus apveskite, o jei nei vienas netinka – įrašykite savo variantą).

3. Ar mokykloje, kurioje jūs dirbate, yra socialinės rizikos šeimų vaikų? (pasirinktą atsakymo variantą apveskite)

4. Jūsų nuomone, ar daug problemų šiandien turi socialinės rizikos šeimų vaikai mokykloje? (Pasirinktą atsakymo variantą apveskite).

6. Jūsų nuomone, kas daro didžiausią įtaką socialinės rizikos šeimų vaikų elgesiui mokykloje? (Pasirinktus atsakymo variantus apveskite, o jei nei vienas netinka – įrašykite savo variantą).

7. Koks yra Jūsų požiūris į socialinės rizikos šeimų vaikus mokykloje? (Pasirinktą atsakymo variantą apveskite, o jei nei vienas iš jų netinka, įrašykite savo).

8. Kaip, jūsų nuomone, socialinės rizikos šeimų vaikai yra vertinami bendraamžiai? (Pasirinktą atsakymo variantą apveskite).

9. Jūsų nuomone, ar socialinės rizikos šeimų vaikai jaučiasi saugūs mokykloje? (Pasirinktą atsakymo variantą apveskite).

  • Sociologija Pavyzdys
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 7 puslapiai (692 žodžiai)
  • Kolegija
  • Inga
  • Anketa socialniams pedagogams
    10 - 4 balsai (-ų)
Anketa socialniams pedagogams. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/anketa-socialniams-pedagogams.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 22:02
×