Ankstyvoji Krikščionybė


Skaidres apie krikscionybe. Krikscionybe skaidres. Ppt krikščionybė. Skaidres apie kriksta. Krikščionybės laikotarpis. Skaidrės apie krykščionybė. Krikscionybe europoje viduramžiais skaidres. Krikščionybė powerpoint. Ankstyvoji krikščionybė architektūra. Krikščionybė skaidrėse.

Ankstyvoji krikščionybė. Jėzaus mokymai. Jėzus nazarietis. Paulius. Persekiojimai. Priežastys. Pripažinimas. Konstantinas didysis. Klausimai. Naudota literatūra. Tai - monoteistinė religija, grindžiama jėzaus kristaus gyvenimu ir mokymu, perteiktais naujajame testamente. Krikščionybės laikotarpis, apimantis tris šimtmečius. Iki religijos įteisinimo su krikščionimis buvo elgiamasi žiauriai: įtariamieji buvo kankinami ugnimi, aštriais įrankiais, būdavo priversti eiti į kovas su gyvuliais.

Krikščionybės laikotarpis, apimantis tris šimtmečius. Nuo Jėzaus nukryžiavimo (apie 30 m. e. m.) iki Pirmojo Nikėjos susirinkimo 325 m.

Tautų lygybė; neigiamas požiūris į visuomeninius skirtumus; tyra širdis kur kas svarbiau nei religinis apsivalymas; dangaus karalystėje nėra išrinktųjų, visi lygūs, Dievas visus myli vienodai.

Pirmasis misionierius; jo dėka krikščionybė I a. po Kr. ėmė sparčiai plisti; buvo pakantesnis privačiai nuosavybei, smerkė gladiatorių kovas, nepripažino imperatorių didybės.

Persekioti krikščionis pradėjo imperatorius Neronas (valdė 37-68 m.) 250 m. Decijus pradėjo sistemingą persekiojimą.

  • MS PowerPoint 197 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (269 žodžiai)
  • Karolina
  • Ankstyvoji Krikščionybė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ankstyvoji Krikščionybė. (2011 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/ankstyvoji-krikscionybe.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 04:23
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo