Ankstyvųjų viduramžių muzika


Antifoninis giedojimas. Kas yra antifoninis giedojimas. Kas budinga antifoniniam giedojimui. Kas budinga ankstyvuju viduramziu muzika. Kas būdinga ankstyvųjų viduramžių muzikai.

Ankstyvųjų viduramžių muzika. Testas. Kuriais amžiais vyravo viduramžių muzika? Išvardinkite į kokius 3 periodus skirstoma viduramžių muzika? Kas yra „monodinis“ giedojimas? Kas yra „antifoninis“ giedojimas? Kas būdinga antifoniniam giedojimui? Kas yra polifonine muzika? Kas yra „koralas“? Kas yra „homofoninis“ giedojimas? Kas yra „bažnytinė muzika“? „Psalmodija“ tai. ? Išvardinti „psalmodijos“ rūšis. Kas yra „antifona“? Kur yra „himno“ gimtinė? Grigališkojo choralo tipai. Kas yra „jubiliacija‘‘? „Tropai“ tai. Kas yra „sekvencija“? Kas buvo Grigališkojo choralo intonacinis pagrindas? A) 8 modusai. Bažnytinės dermės buvo. Kuo buvo užrašomas Grigališkasis choralas? Kokia kalba buvo giedamas Grigališkasis choralas? Kas yra vadinama neūmomis? Kas yra „sibalinis“ Grigališkasis choralas? Kas yra „neuminis“ Grigališkasis choralas? Kuriais metais Grigalijus I buvo popiežiumi? Kada pradėjo formuotis Romos katalikų bažnyčios tradicinio liturginio giedojimo melodija ir būdas? Pirmas himnų rinkinys užrašytas melodijomis yra likęs iš. Kas leidžia fiksuoti melodijų aukštį XIa. ? Nuo kurių metų buvo leidžiama giedoti gimtąja kalba? Kas yra „folkloras“? Kaip plito folkloras? Koks folkloro pagrindinis vystimosi principas? Kas yra „heterofonija“? Kokioje muzikoje vyravo heterofonija? Kuo pasižymi liaudies muzika? Kokios dermės vystėsi liaudies muzikoje? Kas yra „pentatonika“? Kas yra „metroritmika“? Kas yra „chromatika“? Kas yra „melizmas“? Populiariausios folkloro atmainos ispanų muzikoje? Kokia yra italų liaudies muzika? Kokios populiariausios prancūzų liaudies muzikos dainos? Rusijos populiariausi muzikos instrumentai? Kokiam muzikiniam folklore susiliejo daug tautų muzikos? Apie kurį iš 3 viduramžių muzikos periodų yra šis testas? Kokia yra „responsinė psalmodija“? Kada baigtas grigalizuoti bažnytinis giedojimas? Kas būdinga psalmodijai? Kada atsiranda homofoninis giedojimas?
  • Muzika Testas
  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 5 puslapiai (837 žodžiai)
  • Ruta
  • Ankstyvųjų viduramžių muzika
    10 - 10 balsai (-ų)
Ankstyvųjų viduramžių muzika. (2015 m. Kovo 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/ankstyvuju-viduramziu-muzika.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:26
×