Annie homegrow kompanijos plėtra


Savo produkciją įmonė siūlo su savo prekiniais ženklais, tačiau klientams pageidaujant gamina produkciją ir su jų privačiais prekiniais ženklais. Gintariniai makaronai“ - Lietuvos metų gaminys.


Ekologiški produktai neužteršti kenksmingomis cheminėmis medžiagomis - sunkiaisiais metalais, pesticidais, nitratais, antibiotikais, hormonais. Jų sudėtyje nėra sintetinių maisto priedų - dažiklių, saldiklių, konservantų, emulsiklių. Ekologiški produktai pranašesni ir tuo, kad vitaminų ir mineralų kiekis juose, palyginti su neekologiškais, yra didesnis. Daugeliui žmonių ekologiškas maistas yra net skanesnis.Taip pat ekologiškame maiste nėra genetiškai modifikuotų organizmų. Ekologiškų produktų standartai draudžia juos naudoti šių produktų gamybai, jų negali būti net gyvuliams duodamuose pašaruose.Gaunamas mažesnis derlius Žemės ūkio rūmų specialistų teigimu, ekologinė produkcija yra griežtai reglamentuojama, kontroliuojama ir sertifikuojama. Šie produktai apdorojami, gaminami, pakuojami, ženklinami, laikomi, gabenami ir realizuojami, laikantis ekologiniam ūkininkavimui ir gamybai nustatytų reikalavimų. Nenuostabu, kad ekologinio ūkio derlius yra gerokai mažesnis nei tradicinio, nes nenaudojamos cheminės trąšos, o produkcija kainuoja brangiau.

Bet ūkininkai įsitikinę, kad ekologinis ūkininkavimas yra perspektyvus, nes žmonės vis daugiau rūpinasi savo sveikata ir ieško ekologiškų produktų . Ekologiniuose ūkiuose auginamų daržovių ir gaminamų maisto produktų galima rasti ir specializuotose parduotuvėse, prekybos centruose, specialiai skirtose lentynose.

1. Kaip manote, kokios galimybės šiai kompanija plėstis į Baltijos regioną (taigi ir Lietuvos rinką)?

  • Microsoft Word 204 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1050 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ligita
  • Annie homegrow kompanijos plėtra
    10 - 5 balsai (-ų)
Annie homegrow kompanijos plėtra. (2016 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/annie-homegrow-kompanijos-pletra.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 17:21
×