Anoreksijos sukeltų odos problemų analizė


Kursinis darbas apie odos problema. Odos analizė. Anoreksijos poveikis odai. Anoreksijos samprata. Anoreksija ir oda. Kursiniai darbai apie anoreksija. Kursinis darbas vyru oda.

Įvadas. Anoreksijos samprata ir jos poveikis sveikatai. Anoreksijos poveikis žmogaus odai:. Anoreksijos poveikis odai. Anoreksijos poveikis plaukams. Anoreksijos poveikis nagams. Anoreksijos korekcija sveikos mitybos pagrindu. Baltymai. Anglivandeniai. Riebalai. Vitaminai. Mineralinės medžiagos ir mikroelementai. Išvados. Literatūros sąrašas.

TEMOS AKTUALUMAS.” Oda – didžiausias ir labiausiai matomas kūno organas, kuris labai daug ką pasako apie žmogų. Ji ne tik atskleidžia bendrą sveikatos būklę – lygi, skaisti oda leidžia labiau pasitikėti savimi ir jaustis patraukliam. Nors visi žavisi glotnia oda, nedaugeliui pavyksta ją tokią išsaugoti visą gyvenimą”. (Ricki Ostrav, 2002). Oda yra ne tik grožio, patrauklumo ar seksualumo, bet ir sveikatos atspindys. (Moters sveikatos ir grožio enciklopedija, 2009). Didele reikšmę odai turi mūsų mitybą. Trūkstant reikiamų maistingųjų medžiagų susiduriame su odos problemomis, kurias gali sukelti tokia liga kaip anoreksija. Jos metu organizmas negauna angliavandenių, baltymų, riebalų, vitaminų ir mineralinių medžiagų, o tai atsiliepia mūsų odai, plaukams ie nagams.

TYRIMO OBJEKTAS – anoreksijos poveikis odai.

DARBO (TYRIMO) PROBLEMA. Sylvia Schneider (2005) aptarė mitybos įtaką odai, taip pat S.Vasiliauskienė (2004) aptarė maisto produktus, turinčius įtakos mūsų odai. Anoreksijos įtaka odai tokia pat svarbi, kaip ir kitos odos problemos.

Probleminiai klausimai:

1.Kaip anoreksija veikia mūsų organizmą?

2.Kokį poveikį odai turi anoreksija?

3. Kokios maistingosios medžiagos turi įtaka mūsų odai?

DARBO (TYRIMO) TIKSLAS – atskleisti anoreksijos poveikį odai.

DARBO (TYRIMO) UŽDAVINIAI:

1.Apibūdinti anoreksijos sampratą ir jos įtaką odos būklei.

2.Aptarti kokios medžiagos daro poveikį mūsų odos būklei.

  • Medicina Kursinis darbas
  • Microsoft Word 142 KB
  • 2012 m.
  • 19 puslapių (4434 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rita
  • Anoreksijos sukeltų odos problemų analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Anoreksijos sukeltų odos problemų analizė. (2012 m. Gruodžio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/anoreksijos-sukeltu-odos-problemu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 17:05
×