Anot režisieriaus Oskaro Koršunovo, dabar teatras nebėra toks svarbus kaip anksčiau - Kultūra, 13 potemė


Kokio teatro reikia siuolaikiniam zmogui. 13 poteme anot oskaro korsunovo. Kodel teatras nebera toks svarbus kaip anksciau?. Kokio teatro reikia siuolaikiniam jaunimui. Kokio teatro reikia zmogui. Kokio teatro reikia jaunimui. Dabar teatro nebera.

10 klasės kalbėjimas 2015 m. Tema Kultūra. Gerai parašyta 13 potemė laikantis visų reikalavimų su išplėstiniu planu ir šaltiniais.
13. Anot režisieriaus Oskaro Koršunovo, dabar teatras nebėra toks svarbus kaip anksčiau. Remdamiesi konkrečiais spektakliais, aptarkite, kokio teatro reikia šiuolaikiniam žmogui.

Teatras – išskirtinė ir savita meno rūšis. Manau, kad geras spektaklis gali būti toks pat vertingas žmogui kaip ir įdomi knyga ar filmas. Teatras būna labai įvairus: vieni spektakliai orientuoti į pramogų ištroškusią publiką, kiti skatina susimąstyti ir yra ganėtinai sudėtingi. Šioje kalboje pasistengsiu kiek labiau pasigilinti į lietuviško teatro subtilybes. Perskaitęs (-iusi) temos pavadinime išsakytą režisieriaus Oskaro Koršunovo mintį, kad „dabar teatras nebėra toks svarbus kaip anksčiau“ susimąsčiau – nejaugi tai tiesa? Juk teatrų salės pilnutėlės, yra spektaklių, į kuriuos bilietus tenka pirkti likus keliems mėnesiams ar net pusmečiui. Todėl su šia mintimi savo kalboje nesutiksiu. Mano tikslas bus pagrįsti savo nuomonę, kodėl nesutinku su režisieriaus teiginiu. Taip pat pamėginsiu atsakyti į klausimą, koks teatras galėtų būti svarbus, įdomus ir naudingas šiuolaikiniam žmogui. Visa tai pagrįsiu konkrečiais pavyzdžiais – matytais spektakliais arba skaitytomis jų recenzijomis.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1382 žodžiai)
  • Mokykla
  • Anot režisieriaus Oskaro Koršunovo, dabar teatras nebėra toks svarbus kaip anksčiau - Kultūra, 13 potemė
    10 - 3 balsai (-ų)
Anot režisieriaus Oskaro Koršunovo, dabar teatras nebėra toks svarbus kaip anksčiau - Kultūra, 13 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/anot-rezisieriaus-oskaro-korsunovo-dabar-teatras-nebera-toks-svarbus-kaip-anksciau-kultura-13-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:39
×