Anot Rolando Kazlo, aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus. Kalbėjimo potemė su planu


Taisyklinga kalba kulturingo zmogaus bruozas. Anot rolando kazlo „aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus. Rolandas kazlas aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus. Anot rolando kazlo aktorius turi buti svarus ir sviesus zmogus. Aktorius turi būti švarus ir šviesus žmogus. Anot rolando kazlo aktorius turi buti svarus ir sviesus zmogus.". Anot rolando kazlo aktorius privalo buti sviesus ir svarus zmogus. Grožinės literatūros ekranizavimas. Referatai apie aktorius. Koks turi buti kulturingas zmogus.

Anot rolando kazlo, „aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus“. Argumentuotai pritarkite šiai minčiai arba ją paneikite. Kalbėjimo potemė 2012m. su planu. Įžanga, dėstymas, išvados.

Aktorius - žmogus, sugebantis įkūnyti daugybę skirtingų charakterių, būdo bruožų. Meno sritis, kurioje dirba aktorius, apibrėžia jo veiklą. Ar yra tiesos rolando kazlo žodžiuose, kad „aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus“?

Aktorius turi įtikinamai suvaidinti jam paskirtą vaidmenį. Kiekvienas vaidmuo – tai konkretus darbas, darbas, kuris yra skirtas kitiems žmonėms. Aktoriaus meno paslaptis galbūt yra ir gebėjimas pamilti tai, kas kitam atrodytų neįmanoma, nesuprantama. Vaidmuo turi būti toks, kokio reikia režisieriui, jo sprendimui. Žinoma, aktorius turi ir pats rodyti iniciatyvą, suvokti vaidmenį, pjesę, ieškoti įdomių išraiškos priemonių. Reikia įsigyventi į medžiagą, o tam reikia laiko ir intensyvaus minties darbo. Kad ir ką vaidintum, juk esi žmogus ir kalbi apie žmogų, jį stengiesi surasti tiek vaidmenyje, tiek žiūrovų salėje.

Vaidmenys padeda suprasti ir patį save, ir naujai atrasti. Žmogus turi būti pakankamai išsilavinęs ir turintys daug gabumų, kad galėtų tinkamai įkūnyti tam tikrus personažus. Aktorius turi būti “švarus” - tai žmogus, kuris nėra nusikaltęs, nėra padaręs nuodėmių, dėl kurių gailisi, nes kuomet aktorius gailisi ką nors padaręs, tai gali atsispindėti jam vaidinant, o tai savaime suprantama dažnai susikerta su scenaristo sukurto veikėjo charakteriu. Aidinamą personažą – sudaryti apie jį nuomonę.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (665 žodžiai)
  • Mokykla
  • Anot Rolando Kazlo, aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus. Kalbėjimo potemė su planu
    10 - 1 balsai (-ų)
Anot Rolando Kazlo, aktorius privalo būti švarus ir šviesus žmogus. Kalbėjimo potemė su planu. (2012 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/anot-rolando-kazlo-aktorius-privalo-buti-svarus-ir-sviesus-zmogus-kalbejimo-poteme-su-planu.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 03:12
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo