Antikvariniu baldų remontas verslo planas


Antikvariniubaldu parduotuve kretigoje. Antikvariniu baldu verslas.

Baldų remontas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrenginiai. Žaliavos ir tiekėjai. Paslaugos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai.

Kadangi Klaipėdoje sunku rasti atsakingai dirbančią restauravimo įmonę, kurios kainos nebūtų labai aukštos o atliekamos paslaugos - kokybiškos, buvo sugalvota atidaryti antikvarinių baldų restauravimo įmonę. Šio verslo plano tikslas - išsiaiškinti kaip eisis verslas ateityje, ar jis nebus nuostolingas. Aprašomos įmonės rūšis UAB ir ji užregistruota 2012-12-20. Įmonė veiklą pradės nuo einamų metų sausio 1d. Šios įmonės verslo sritis tai baldų remontas. Antikvariniai baldai yra labai išvaizdųs ir prabangųs, tai mūsų senolių palikimas. Įmonė orientuojamasi į tikslinę rinką - asmenis turinčius antikvarinių baldų, bei įmones kurioms reikia šių remonto paslaugų. Įmonė pranašesnė už kitas savo lankstumu, jog gali prisitaikyti prie kintančių sąlygų. Įmonės vadovo kvalifikacija atitinka vykdomą veiklą.

Turima kapitalo suma 80 000 Lt, kuriuos investavo įmonės įkūrėjas ir jos direktorius. Pirmais metais verslas turės įsivažiuoti, bei neuždirbs milijonų. Pirmiausia reikia įsitvirtinti į rinka, tai padarysime mažesnėmis kainomis ir kokybiškai atliktu darbu. Per pirmą pusmetį grynasis pelnas jau sieks beveik 10 tūkstančių litų, metų pabaigoje pelnas jau bus beveik 22.000 litų. Investavus 80 000 litų ir jau pirmais metais uždirbus ~22 tūkstančius, turto metinė grąža bus 27 %, tai rodo kad įmonės turtas naudojamas tikslingai. Dėl įmonėje vykdomos akcijos pirmais darbo metais, bei kai už žaliavas klientai neprimoka papildomai, žaliavos naudojamos tik kaip už savikainą, grynasis pelningumas sieks tik 6,25 %. Kitais metais, kai įmonė bus patrauklesnė rinkai, žaliavos sunaudotos baldų restauravime nebus priskaičiuojamos tik už savikainą, todėl grynasis pelningumas smarkiai išaugs. Jai verslas nusiseks bus galima plėstis, išsinuomoti šalia esančias laisvas patalpas, vėliau jas įsigyti.

  • Microsoft Word 375 KB
  • 2013 m.
  • 25 puslapiai (3253 žodžiai)
  • Kolegija
  • Juozas
  • Antikvariniu baldų remontas verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Antikvariniu baldų remontas verslo planas. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/antikvariniu-baldu-remontas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 26 d. 01:26
×