Antivirusinės programos 2014


Klaipėdos valstybinės kolegijos. Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Antivirusinės programos. Požymiai, pagal kuriuos galima suprasti, kad kompiuteris užkrėstas, galėtų būti tokie. Geriausios antivirusinės programos. Nemokamos. Avira. Avast! Panda cloud antivirus. Microsoft security essen. Mokamos. Eset nod. Kaspersky anti-virus. Nortont antivirus. Antivirusiniu programų populiarumo diagrama. Išvados. Literatūros sąrašas.

Temos aktualumas: Šiais laikais vis daugiau žmonių naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, pavyzdžiui kompiuteriais. Kompiuteriai kaip ir žmonės yra labai panašūs, juos puola įvairios ligos, kitaip virusai. Žmonės apsigina nuo virusu ir kitokiu ligų įvairiomis medicinos priemonėmis, deja šitokios apsaugos priemonės nepadeda kompiuteriams apsiginti nuo nuo kompiuteriniu virusu. Dėl nepageidautinu svečių kompiuteriuose juos privaloma apsaugoti iš anksto, įsigijus ar parsisiuntus nemokamas antivirusines programas, kurios apsaugos kompiuteri, bei jame esančia informacija.

Pateikti geriausiu antivirusinių programų 2014m. sąrašą, Išanalizuoti pagrindinius antivirusinės programos rinkimosi kriterijus.

Kaip galite suprasti iš pavadinimo, ši programa failų skenavimui naudoja „ debesų galią“, t. y. visus didžiuosius skaičiavimus atlieka neapkraudama vartotojo kompiuterio. Ši programa aptinka įvairaus plauko virusus, bet tam reikia interneto ryšio.

Internetiniame pasaulyje yra daug blogybių kurios gali labai pakenkti jūsų kompiuteriui, dėl to reikia atidžiai naršyti ir priiminėti neaiškias programėles siunčiamas jūsų draugų. Dėl kompiuterio saugumo reikia rinktis patikimas ir geras antivirusines programas, bet jos neapsaugos visapusiškai nuo virusu. Norint visapusiško saugumo reikia ir paties žmogaus pastangų ir atidumo, tik tada galima pasiekti puikiausia saugumo lygi.

  • Informatika Skaidrės
  • MS PowerPoint 2212 KB
  • 2016 m.
  • 31 puslapis (633 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gintare
  • Antivirusinės programos 2014
    10 - 2 balsai (-ų)
Antivirusinės programos 2014. (2014 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/antivirusines-programos-2014.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:30
×