Antivirusines programos referatas


Kompiuterių virusai ir antivirusinės programos referatai lt. Referatas - antivirusines programos.

Įvadas.Antivirusines programos. Aprasymas, paskirtis. Antivirusinės programos sudėtis. Programos – revizoriai. Programos – filtrai. Programų - filtrų naudojimo pagrindiniai trūkumai. Programos – detektoriai. Programos – daktarai. Kaip veikia antivirusinė programinė įranga? Viskas apie virusus. Viruso apibrėžimas. Viruso kilmė. Virusų evoliucija. Virusų simptomai. Virusų savybės. Virusų klasifikacija.Patarimai.Antivirusinių palyginimas. Penkios geriausios nemokamos antivirusinės.Išvados.Bibliografinių šaltinių sarašas.

Šiais laikais kompiuteris tapo žmogui svarbus ir vis dažniau naudojamas darbo įrankis. Kompiuteris sugeba atlikti vis daugiau mums reikalingų veiksmų. Antivirusinė programa – tai prevencinė programa, kuri stengiasi apsaugoti vartotojo kompiuterį, stebint jame vykstančias operacijas, procesus ir ieškant į kompiuterio kietąjį diską patekusias kenkėjiškas programas, o jas radusi bando pašalinti arba izoliuoti užkrėstus failus.Kompiuteriniai virusai tapo neatsiejami nuo kompiuterių. Antivirusinės programos reikalingos kiekvienam kompiuteriui, taip pat kaip serganciam žmogui vaistai . Kompiuteriniai virusai vis labiau tobulėja kaip ir kompiuteriai. Kasmet didėja virusų padaroma žala kompiuteriams ir jų tinklams, įmonėms ir paprastam žmogui. Todėl antivirusinių programų tema yra mums aktuali. Šio darbo tikslas yra kompiuterinių virusų sampratos jų veikimo ir antivirusinių palyginimo apžvalga. Lyginsime nemokamas antivirusines programas , nes paprastam vartotojui tai yra aktualiausia.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 328 KB
  • 2013 m.
  • 19 puslapių (2556 žodžiai)
  • Vilma997
  • Antivirusines programos referatas
    10 - 4 balsai (-ų)
Antivirusines programos referatas. (2013 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/antivirusines-programos-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:31
×