Antivirusinės programos skaidrės


Skaidres apie antivirusines. Skaidres apie antivirusines programas. Antivirusiniai skaidres. Virusai ir antivirusinės programos skaidres. Skaidres apie interneto virusus. Virusai ir antivirusinės priemonės referatas. Kaip veikia antivirusine programa. Skaidres apie virusines programos. Virusines ir antirusines programos skaidres. Projektas apie antivirusines programas.

Antivirusinės programos sudėtis. Kaip veikia antivirusinė programinė įranga? Dažniausiai naudojamos antivirusinės. Pagrindiniai užkrėtimo šaltiniai. Ateities apsaugos priemonės. Įstaigų naudojusių antivirusinių programų saugmo priemones. Kompiuterio su antivirusine programa apsisaugojimo struktūra. Išvados.

Antivirusinės programos kolkas pakankamai gerai atlieka savo darbą ir gali pasiūlyti vartotojui daug apsisaugojimonuo virusų priemonių. Jau dabar kompiuterių saugos ekspertai neslepia, kad šiemet pasirodę virusai buvo sudėtingesni, plito greičiau ir galėjo padaryti daugiau žalos už ankstesnius. Atvertinėjant elektroninio pašto laiškus, naršant po tinklą reikia elgtis taip, kaip keliaujant pavojingomis gatvėmis. Tačiau nuo virusų apsisaugoti galima. Tereikia turėti patikimą antivirusinę programą. O bene geriausias ir patikimiausias būdas - išsaugoti informaciją atskiroje ,laikmenoje pvz.: CD-ROM ar floppy disc.

  • MS PowerPoint 233 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių
  • Mindaugas
  • Antivirusinės programos skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Antivirusinės programos skaidrės. (2012 m. Rugsėjo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/antivirusines-programos-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 23 d. 16:00
×