Antivirusinių programų palyginimas


Laurynas Griciūnas. Savarankiškas darbas. Darbo tikslas. Darbo užduotys. Antivirusinių programų pasirinkimas. Antivirusinių programų pasirinkimas pagal kriterijus. 2016 metų AV Comparatives atlikta apklausos apie populiariausias AV programas pagal regioną rezultatai. Informacijos šaltiniai internete.


Antivirusinių programų pasirinkimas yra labai didelis. Jų kainos yra gana skirtingos, ir skirtingi internetiniai testai neparodo aiškaus lyderio. Todėl buvo nuspręsta atlikti jų testus ir įvertinti pasirinktas antivirusines programas. Antivirusinių programų testavimu užsiima įvairios nepriklausomos laboratorijos, tokios kaip: West Coast Labs, ICSA Labs, Dennis Technology Labs, AV-Test Institute ir AV-Comparatives. Jos reguliariai išleidžia detalias ataskaitas apie antivirusinių programų efektyvumą. Pirmosios trys naudojasi paprastesniu pavojų atpažinimu, o likusios paminėtos laboratorijos naudojasi simuliacijomis, bandydamos emuliuoti realius kenkėjiškų programų veiksmus.

Darbo tikslas: Palyginti pasirinktas antivirusines programas.

Palyginti pasirinktas antivirusines programas pagal pasirinktus kriterijus.

Norint testuoti antivirusines programas namų sąlygomis, pirmiausia reikia rasti pačių kenkėjiškų programų. Tam tikslui yra sukurti įvairus specializuoti tinklapiai ir interneto forumai, kuriuose šie pavyzdžiai yra patalpinami tyrimų labui. Vienuose tinklapiuose tai yra mokama paslauga, kituose ši paslauga yra išvis neprieinama namų vartotojams. Tačiau yra ir tinklapių, kur kenksmingų programų ar jų paketų galima rasti ir nemokamai.

Dėl paskutinių trijų paminėtų laboratorijų testų efektyvumo bus atsižvelgta tik į jų antivirusinių programų vertinimus.

  • Microsoft Word 133 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (390 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aurelijus1579
  • Antivirusinių programų palyginimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Antivirusinių programų palyginimas. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/antivirusiniu-programu-palyginimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 05:58
×