Antrasis pasaulinis karas rašinys


Rasinys apie kara. Rasiniai apie kara. Pastraipa apie kara. Istorijos rasinys apie antraji pasaulini kara. Istorinis rasinis ap 2 pasaulini. Rasinys apie zmogaus likima karo metais. Rasinys karas. Pirmasis pasaulinis karas rasinys. Karas pastraipa. Rasinys apie pasaulini kara.

Istorijos rašinys. Žmogaus likimas antrojo pasaulinio ir partizaninio karo metais. Antrasis pasaulinis karas – antrasis pasauliniu mastu vykęs visų didžiųjų valstybių karas XX a. Rašinys apie 2 pasaulinį karą.


Iki šiol yra didžiausias ir daugiausia žalos padaręs karas žmonijos istorijoje. Partizaninis karas – karo veiksmai, kai su reguliaria kariuomenė ir visu jos prievartos aparatu (policija, saugumo organai, kariuomenė) ir valdymo organais kariauja nedidelės ar didelės kovotojų (partizanų) grupės, naudojančios partizaninę karo taktiką. Šie du karai nusinešė daug gyvybių. Koks likimas laukė tų žmonių, kurie atsidūrė šių karų gniaužtuose?

Karo metu atsirado naujos taktikos, strategijos ir technologijos. Tarp naujų strategijų buvo Blitzkrieg (greitas puolimas besiremiantis tankų, sunkvežimių ir kitos technikos panaudojimu), oro atakos. Lėktuvų aptikimui plačiai pradėti naudoti radarai. Karo pabaigoje Japonijoje buvo sukurtas branduolinis ginklas, kuris buvo panaudotas prieš Kiniją .Vokietijos mirties stovyklose buvo sunaikinta 10 mln. žmonių. Tarp jų tie, kuriuos Trečiasis reichas laikė nepilnaverčiais čigonai, slavų belaisviai, homoseksualai , bet daugiausia žydai.

  • Istorija Rašiniai
  • 2013 m.
  • Rasa
  • 1 puslapis (569 žodžiai)
  • Istorijos rašiniai
  • Microsoft Word 14 KB
  • Antrasis pasaulinis karas rašinys
    9 - 3 balsai (-ų)
Antrasis pasaulinis karas rašinys. (2013 m. Kovo 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/antrasis-pasaulinis-karas-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:27