Antreprenerystės indvidualios užduotys (smegenų šturmas, „Value proposition canvas“ metodas)


Lyderystės namų darbas.

UŽDUOTIS „ Smegenų šturmo “ metodas. UŽDUOTIS „ Value proposition canvas “ metodas. UŽDUOTIS Dinaminių gebėjimų svarba šiandieniniame verslo pasaulyje straipsniai.


Yra daugybė vadybos metodų, kurie sėkmingai taikomi organizacijos veikloje, bet mano nuomone pats efektyviausias ir naudingiausia metodas- „smegenų šturmas“. Tai viena labiausiai paplitusių metodikų, neretai aptinkamas ir kitoks šio metodo pavadinimas, tai minčių lietus. Dažniausiai ši metodika taikoma nedidelėse žmonių grupėse, nuo 6-10 žmonių. Bet žinoma pasitaiko, kada „smegenų šturmas“ taikomas didelėse žmonių grupėse ar net individualiai.

Visi kūrybiškumo skatinimo metodai taikomi vadyboje, yra geri, bet taip pat visi turi pliusų ir minusų. „Proto šturmo“ metodikos išskirčiau du esminius privalumus, tai surenkamų idėjų gausa per ganėtinai trumpą laiką ir visų darbuotojų įtraukimas į komandinį darbą, idėjas generuoja net ir patys tyliausi komandos, kolektyvo nariai. Bet deja kas turi privalumų, turi ir trūkumų, šio metodo trūkumus išskirčiau tokius: grupinis mąstymas, idėjų nepanaudojimas ir aktyvių dalyvių uždominavimas. Kalbant apie pirmąjį trūkumą, turiu galvoje, tai jog daugeliui žmonių yra iššūkis dirbti grupėje, ne vienas turi baimę reikštis didelėje žmonių kompanijoje ir būti nesuprastais, dėl savo drastiškų ir neretai puikių idėjų ar pasiūlymų. Sekantis mano įvardintas trūkumas buvo idėjų nepanaudojimas, tai reiškia, jog šis metodas turi būti vykdomas ne veltui, nes jei visos idėjos tik ir liks ant popieriaus, tai kažin ar kitą kartą kolektyvas atsakingai žiūrės į užduotį ir ieškos naujo problemos sprendimo. Taip pat neretai taikant „smegenų šturmo“ metodą komandoje atsiranda ne vienas dalyvis, kuris gali užgožti kitus dalyvius, tad reikia, kad „smegenų šturmo“ eiga koordinuojantis žmogus, stebėtų grupių darbą ir jei reikia paskatintų pasyvesnius dalyvius veikti drastiškiau.

Apibendrinat galiu drąsiai teigti, jog „smegenų šturmas“ yra vienas veiksmingiausių vadybos metodų. Šį metodą galiam taikyti bet kokioje organizacijoje, nesvarbu, kokia jos specializacija ar dydis. Kiekvienam iš mūsų ne retai kyla pačių beprotiškiausių ir atrodo neįmanomų idėjų, bet dirbant komandoje, viskas yra įmanoma. Ne viena beprotiška idėja, tapo sėkmingo verslo pradžia. Viskas prasideda nuo idėjos. Net ir pačią blogiausią idėją, mes galime padaryti pačia geriausia!

 • Lyderystė Namų darbai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Karolina
 • 7 puslapiai (1680 žodžių)
 • Universitetas
 • Lyderystės namų darbai
 • Microsoft Word 179 KB
 • Antreprenerystės indvidualios užduotys (smegenų šturmas, „Value proposition canvas“ metodas)
  10 - 9 balsai (-ų)
Antreprenerystės indvidualios užduotys (smegenų šturmas, „Value proposition canvas“ metodas). (2016 m. Balandžio 06 d.). http://www.mokslobaze.lt/antreprenerystes-indvidualios-uzduotys-smegenu-sturmas-value-proposition-canvas-metodas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:56