Antreprenerystes socialinis projektas Žalingi įpročiai ir sveiko gyvenimo ugdymas


Žalingi įpročiai ir. Sveiko gyvenimo ugdymas. Įvadas. Socialinio projekto idėja. Socialinės programos tikslai ir uždaviniai. Programos tikslas ir planuojama įtaka. Programos tiksliniai vartotojai. Programos vykdymo strategija. Biudžeto prognozės. Aplinkos analizė. Produktas. Kaina. Rėmimas. Vieta. Makro aplinkos analizė. Teisinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė – kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Projekto grėsmės ir galimybės. Programos žinutė dalyviams. Apibendrinimas. Literatūros sąrašas.

Taip pat antreprenerystės veiksnius bei marketingą galima panaudoti kaip priemonę sprendžiant socialines, tame tarpe ir sveikatos problemas - tai turi paskatinti žmones elgtis taip kad, pagerėtų ne tik jų, bet ir aplinkinių gyvenimas. Darbo autoriai, įkūrė programą “Sakom NE žalingiems įpročiams”. Ši programa padės jaunimui įklimpusiam į alkoholio ir narkotikų liūną.

Iš tiesų vienareikšmiškai apibūdinti žalingų įpročių paplitimą ir jų vartojimą yra be galo sunku, dėl jos priežasčių, plataus pačių svaigiūjų ir narkotinių medžiagų asortimento bei įvairių vartojimo būdų. Kalbant apie žalingų įpročių paplitimą jaunimo tarpe, tikslinga išskirti tam tikras grupes. Bendriausiai tokį jaunimą galima suskirstyti pagal amžių- į „suaugusius“ (amžiaus vidurkis – 24 metai) ir „paauglius“(amžiaus vidurkis – 16 metų). Taip pat jaunimą galima skirstyti pagal svaigiūjų medžiagų vartojimo pobūdį – į „eksperimentuojančius“ ir „pastoviai svaigiąsias medžiagas vartojančius asmenis“. „Eksperimentinis“ svaigiųjų medžiagų vartojimas būdingesnis paaugliams. Pateiksime argumentus apie narkotikų ir alkoholio žalą, kodėl vertėtų mesti ir net nepradėti vartoti. Orientuosimės į jaunimą iki 18 metų.

  • Turizmas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 80 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3468 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilija
  • Antreprenerystes socialinis projektas Žalingi įpročiai ir sveiko gyvenimo ugdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Antreprenerystes socialinis projektas Žalingi įpročiai ir sveiko gyvenimo ugdymas. (2013 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/antreprenerystes-socialinis-projektas-zalingi-iprociai-ir-sveiko-gyvenimo-ugdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:43
×