Antrinių žaliavų surinkimas ir apdorojimas


Antrinių žaliavų surinkimas ir apdorojimas AB „Panevėžio specialus autotransportas“. Darbo tikslas ir uždaviniai. Darbo metodai. Antrinių žaliavų surinkimas. Antrinių žaliavų tipai. Surinkimo konteineriai. Antrinių žaliavų surinkimo konteinerių kiekis Panevėžio miesto teritorijoje. Antrinių žaliavų surinkimo ir tvarkymo seka. Popieriaus, kartono ir plastmasės rūšiuojamasis etapas. Pagrindiniai teisės aktai tvarkant antrines žaliavas. Teisės aktų reikalavimai tvarkant antrines žaliavas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Darbo metodai: Mokslinės literatūros analizė Dokumentų analizė Teisinių dokumentų analizė.

Stiklo atliekos sandėliuojamos ir perduodamos kitiems atliekų tvarkytojams.

Krautuvo pagalba atliekos esančios angare stumiamos ant horizontalaus transporterio, kur rankiniu būdu išskiriamos į atskiras rūšis. Atrinktos antrinės žaliavos metamos į atskirus surinkimo bunkerius. Netinkamos toliau naudoti rūšiavimo atliekos išvežamos šalinti į Panevėžio regiono sąvartyną. Tinkamos naudoti antrinės žaliavos patenka į presą, kur supakuojamas į ryšulius rišamąja viela. Supakuotos antrinės žaliavos sveriamos ir laikinai sandėliuojamos rietuvėse, susikaupus reikalingam kiekiui perduodamos kitiems tvarkytojmas.

Atliekų tvarkymo įstatymas yra vienas iš pagrindinių dokumentų, kuris nustato bendruosius atliekų prevencijos, apskaitos, surinkimo, saugojimo, vežimo, naudojimo, šalinimo reikalavimus, kad būtų išvengta neigiamo atliekų poveikio žmonių sveikatai ir aplinkai. Įstatyme numatyta, kad teršėjas privalo apmokėti atliekų tvarkymo išlaidas. Savivaldybės yra atsakingos už komunalinių atliekų tvarkymo sistemų organizavimą.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 155 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (399 žodžiai)
  • Sima
  • Antrinių žaliavų surinkimas ir apdorojimas
    10 - 8 balsai (-ų)
Antrinių žaliavų surinkimas ir apdorojimas. (2015 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/antriniu-zaliavu-surinkimas-ir-apdorojimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:33
×