Antropologija skaidrės


Antropologija. Antropologija – tai holistinis mokslas apie žmogų. Kas yra antropologija? Pagrindinės bendrosios antropologijos šakos yra Fizinė antropologija Kultūrinė antropologija Archeologija Kalbotyra Paleoantropologija Sociologija. Fizinė antropologija išsiskirsto. Fizinė antropologija. Teismo antropologija – tai palaikų analizė ir identifikavimas. Teismo antropologija. Pavizdžiui lyti nustatinėja pagal dubenkaulių ir kaukolės morfologija. Kaip dirba teismo antropologai? Teisminiai antropologijai reikalingos mokslo kryptis Medicina Visuomenės sveikata Odontologija Biologija Fizinė antropologija. Atsakingumas Psichologinis stabilumas Kruopštumas Savo specialybės išmanimas Pastabumas. Reikalingos savybės. Studijuoti galima Vilniaus universitete medicinos fakultete antropologijos katedroje. Video medžiaga.

Fizinė antropologija išsiskirsto į dar 12 šakų Pavyzdžiui: primatologija molekulinė antropologija žmogaus evoliucija teismo antropologija ir t.t.

Pavizdžiui lyti nustatinėja pagal dubenkaulių ir kaukolės morfologija. Ūgi – pagal kaulų išsidėstymą, kiekvieno jų ilgi. Amžių – pagal dantų dygimą ir kaitą, epifizių kaulėjimą, gaktikaulių sąvaržą, kaukolės siūlių kaulėjimą, šonkaulių ,krūtinkaulių galus, kompleksinius metodus, degeneracinius skeleto pokyčius( sirgtas ligas, traumų ir chirurginių intervencijų pėdsakus).

  • Geologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 711 KB
  • 2014 m.
  • 11 puslapių (222 žodžiai)
  • Diana
  • Antropologija skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Antropologija skaidrės. (2014 m. Lapkričio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/antropologija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 12:52
×