Aparatai taikomi manikiūrams ir pedikiūrams


Aparatai taikomi manikiūrams ir pedikiūrams. Kosmetologijoje, manikiūrams ir pedikiūrams yra naudojami įvairūs aparatai. Sterilizatoriai. Jie skirti sterilizuoti įrankiams su kuriais buvo pažeista oda ar gleivinė. Uv (ultravioletinių spindulių) sterilizatorius naudojamas b lygio paslaugoms. Sterilizatorius su kvarciniais rutuliukais tinkamas naudoti tik metaliniams įrankiams. Sterilizatorius. Ultragarsinė vonelė tinka metaliniams. Karšto oro sterilizatorius metalinių įrankių sterilizacija sausu oru. Uv (ultravioletinių spindulių) lempa tinka gelio. NAGŲ DŽIOVINTUVAS Skirtas greitam lako džiovinimui. Nagų šlifavimo aparatas skirtas odelėms pašalinti. PARAFINO VONELĖ Skirtas rankų ir kojų procedūroms. MASAŽINĖS VONELĖS Skirtos atliekant pedikiūrą, kojų mirkymui, plovimui. KOMPRESORIUS NAGŲ DAILEI Tai vis labiau populiarėjantis prietaisas (kompresorius.


Kosmetologijoje, manikiūrams ir pedikiūrams yra naudojami įvairūs aparatai. Vieni skirti procedūroms atlikti, kiti priemonėms ir prietaisams prižiūrėti. Mano tikslas supažindinti su manikiūrams ir pedikiūrams skirtais aparatais: kam jie skirti, kaip veikia, kada juos naudoti.

Sterilizatoriai. Jie skirti sterilizuoti įrankiams su kuriais buvo pažeista oda ar gleivinė, bei sutepti krauju ar kitais skysčiais. Galima rasti įvairių rūšių sterilizaztorių.

UV (ULTRAVIOLETINIŲ SPINDULIŲ) STERILIZATORIUS Naudojamas B lygio paslaugoms, kaip papildoma priemonė. Tinkamas naudoti įrankiams ir priemonėms, kurios yra neatsparios karščiui: kempinėlės, dildėms, plastikiniams instrumentams...

Karšto oro sterilizatorius metalinių įrankių sterilizacija sausu oru.

UV (ULTRAVIOLETINIŲ SPINDULIŲ) LEMPA Tinka gelio, ar gelinio lako sutvirtinimui. Lempa gali būti naudojama manikiūro ir pedikiūro procedūroms.

NAGŲ ŠLIFAVIMO APARATAS Skirtas odelėms pašalinti, šlifavimui, poliravimui, nagų formos suteikimui.

  • MS PowerPoint 1096 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (364 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rita
  • Aparatai taikomi manikiūrams ir pedikiūrams
    10 - 3 balsai (-ų)
Aparatai taikomi manikiūrams ir pedikiūrams . (2017 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/aparatai-taikomi-manikiurams-ir-pedikiurams.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 20:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo