Aparatines metodikos, naudojamos celiulito požymių korekcijai ir kūno silueto formavimui


Įvadas( tikslai ir uždaviniai). Pagrindinė dalis. Celiulitas – kas tai? Kaip atsiranda celiulitas? Celiulito stadijos. Pagal m. dr. A. Grebenikova celiulitas atpažįstamas remiantis 5 -bale sistema. Celiulito priežiūrai ir kūno silueto formavimui tinkamos aparatinės metodikos. Vakuuminis masažas. Celiulito paveiktos odos priežiūros programa. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pagrindiniai šios temos nagrinėjimo tikslai: išsiaiškinti kas tai yra celiulitas, kokios atsiradimo priežastys, kaip reikėtų kovoti su šia problema. Taip pat parinkti šios problemos sprendimo programą.

Mano pagrindinis uždavinys, tai būtų celiulito paveiktai odai pritaikyti tam tikras aparatines metodikas, pateikti išvadas.

Celiulito priežiūrai ir kūno silueto formavimui tinkamos aparatinės metodikos

Šios stadijos tikslas: saugiai aktyvinti mikrocirkuliaciją, mažinti apimtis, kontroliuoti adipocitų išviešėjimą, mažinti poodinį riebalinį audinį. Celiulitui taikoma:

Mano manymu celiulitą reikia gydyti kuo anksčiau, kadangi kuo labiau celiulitui leisim įsisenėti, tuo jį sunkiau bus išgydyti.

Manau gydymas namuose yra skirtas tik I-II stadijos celiulitui, kadangi t.y lengva forma. Gydyti tokį celiulitą galima medaus įvyniojimais, odą šveisti kavos tirščiais ir jūros druska, acto įvyniojimai, o taip pat puikiai padeda ir tiesiog šuoliukai kiekvieną dieną.

Taigi, priėjus prie bendrų išvadų galime pasakyti, kad celiulitą gydyti reikia jau nuo pirmų pasirodančių požymių. Jis gali atsirasti bet kurioje kūno vietoje, kur yra riebalinio audinio sluoksnis. Celiulitą gydyti įmanoma įvairiai: tiek namuose, tiek ir kosmetologiniuose kabinetuose. Kosmetologiniuose kabinetuose gydoma aparatinėmis metodikomis, kurios žymiai geriau paveikia celiulitą. Dirbama su vakuumine terapija, ji gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, aktyvina elastino ir kolageno sintezę, stangrina odą.

  • Kosmetologija Referatas
  • Microsoft Word 298 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1435 žodžiai)
  • Kolegija
  • Beata
  • Aparatines metodikos, naudojamos celiulito požymių korekcijai ir kūno silueto formavimui
    10 - 9 balsai (-ų)
Aparatines metodikos, naudojamos celiulito požymių korekcijai ir kūno silueto formavimui. (2016 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/aparatines-metodikos-naudojamos-celiulito-pozymiu-korekcijai-ir-kuno-silueto-formavimui.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 14:37
×