Aparatinis manikiūras projektas


Aparatinis manikiūras. Aparatinis manikiūras - šiuolaikinių nagų rankų ir kojų gydymas. Pagrindinis dalykas. Eiga. Rankų dezinfekavimas Dildės pagalba. Indikacijos. Problemiški nagai (nelygus ir pažeistas sluoksnis) Sausa oda Pažeistos odelės. Kontraindikacijos. Diabetas Grybelinė infekcija Odos pažeidimai procedūrų vietose. Svarbiausias dalykas. Rinkoje yra gausybė. Frezos antgaliai. Smeigtuko formos antgalis. Aparatinis manikiūras suteikia galimybę idealiai nušlifuoti odą. Pagrindines darbo su freza taisykles. Jei nesate pripratusi.


Aparatinis manikiūras - šiuolaikinių nagų rankų ir kojų gydymas, atliekamas be aštrių instrumentų, naudojamos frezos. Dažniausiai yra atliekamas tuo atveju kai žmogui reikia pataisyti nagų formą ar išlyginti nagų paviršių. Šis manikiūras turi dar vieną teigiamą savybę, jis atliekamas daug greičiau, dėl to galite sutaupyti daug laiko.

Pagrindinis dalykas, kuris išskiria šį manikiūro tipą iš įprasto - tai yra jo įgyvendinimo technika. Aparatinis manikiūras žingsnis po žingsnio atliekamas tik ant sausų nagų. Jų nereikia iš anksto garinti. Odelė taip pat nėra visiškai pašalinta, reikia pašalinti tik jos negyvas dalis.

Rankų dezinfekavimas Dildės pagalba suteikiama vienoda nago forma ir ilgis Odelių atstumdymas (mediniu pagaliuku) Atliekamas aparatinis manikiūras: nagų frezos pagalba sutvarkomos odelės aplink nagą Poliravimas Tepamas aliejukas.

Problemiški nagai (nelygus ir pažeistas sluoksnis) Sausa oda Pažeistos odelės.

Svarbiausias dalykas – instrumentų, įskaitant frezą, pasirinkimas. Nuo frezos kokybės priklauso procedūros sėkmė. Atliekant aparatinį manikiūrą dažniausiai naudojamos deimantinės frezos. Tačiau rinkoje tokių frezų pasirinkimas didžiulis, tad sunku suprasti, kuris instrumentas tiks idealiai, o kuris gali net ir trukdyti dirbti.

  • MS PowerPoint 643 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (486 žodžiai)
  • Profesinė mokykla
  • Deimantė
  • Aparatinis manikiūras projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aparatinis manikiūras projektas. (2020 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/aparatinis-manikiuras-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 04:17
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo