Aparatūra kosmetologijoje


Įvadas (tikslai, uždaviniai). Taigi , kas yra riebi oda? Galima išskirti tris pagrindines inkštirų ir spuogų atsiradimo priežastis. Kaip prižiūrėti riebią odą? Kokį makiažą naudoti? Riebios odos priežiūrai tinkamos aparatinės metodikos. Veido priežiūros programa. Išvados. Šaltiniai. Paveikslėlis.


Pagrindiniai šios temos nagrinėjimo tikslai : reikia išsiaiškinti kokios aparatinės metodikos taikomos riebios odos priežiūrai ir problemų sprendimui bei parinkti šios problemos sprendimo programą.

Mano tikslas yra išsiaiškinti riebiai odai tinkamas aparatines metodikas, kurios spręstų riebios odos problemas (riebalų perteklių, bėrimus). Taip pat turiu suvokti ir parinkti tinkamą priežiūros programą .

Taigi , kas yra riebi oda?

Papildomai priežiūrai naudoti odos šveitiklius bent 1 kartą savaitėje, esant didesnei problemai – atlikiti rūgštinių odos valymo procedūrų kursą gydytojo dermatologo ar kosmetologijos specialisto kabinete. Niekada nespaudyti, neliesti (ypač nešvariomis rankomis) savo odos ar spuogų, nes taip galima sukelti uždegimą, apsunkinti odos būklę ir sukeleti post- akne randų atsiradimą.

Riebios odos priežiūrai tinkamos aparatinės metodikos

Pirmiausiai galime naudoti diagnostikos aparatą , kurio pagalba galime nustatyti odos būklę. Jis mums parodys kurios zonos ypač turi dideli riebalų perteklių , koks yra odos drėgnumas.

Kaip ir įprasta turime išpradžių gerai išvalyti veidą, jį nuplauname padarome demakiažą su specialiomis putomis ar geliu. Padarius demakiažą galime padaryti pylingą. Riebiai odai galime naudoti ultragarsinį pylingą jei oda yra jautresnė ir kuperozinė, jei oda yra ne tokia jautri ir storesnė galime padaryti procedūra su ,,brašingo‘‘ aparatu . Šio aparato pagrindinė funkcija yra mechaninis valymas, kuris atstato ir išlygina odą, siekiant geriau išvalyti.

  • Kosmetologija Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 112 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (1234 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Aparatūra kosmetologijoje
    10 - 5 balsai (-ų)
Aparatūra kosmetologijoje. (2016 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/aparatura-kosmetologijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 23:09
×