Apatinis trikotažas gamyba verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Oficiali informacija. Verslo sritis. Verslo tikslai. Produktai ir paslaugos. Verslo vieta, patalpos. Darbuotojai, darbo apmokėjimo formos, darbo laikas. Pagrindiniai tiekėjai. Pagrindiniai pirkėjai. Gamybinė veikla. Gamybinės patalpos ir pajėgumas. Gamybos procesas. Gamybos darbuotojai. Savikaina. Rinkodara. Vadyba. Akcininkai. Įmonės struktūra. Vadovai. Rizikos įvertinimas. Rinkos rizika. Finansinė rizika. Valdymo rizika. Politinė/teisinė rizika. Alternatyvi veikla atsiradus per didelei rizikai. Finasinė dalis. Literatūros sąrašas. Priedai.

Visi žino, kaip moterys mėgsta apsipirkinėti. Jos valandų valandas gali praleisti parduotuvėse matuodamosis rūbus, atkreipdamos dėmesį į prieinamą kainą, dizainą, komfortą. Kad žmogus laisvai jaustųsi, labai svarbus patogus bei grožio pojūtį sukuriantis apatinis trikotažas - kelnaitės ir liemenėlės. Kad mergina jaustųsi laisvai, kad apranga nekenktų odai, įmonė produktus gamina vien iš medvilnės.

UAB „Siūlelis“ – tai naujai besikurianti įmonė, kuri gamins moterišką apatinį trikotažą (liemenėles ir kelnaites). Ji savo veiklą pradės 2014 metų liepos 1-ąją dieną. Būstinė bus įsikūrusi adresu Jogailos g. 4, Vilnius, o gamyba vyks viename ceche, tame pačiame mieste, Vytenio g. 13. Mūsų įmonės pagrindinis tikslas – gaminti kokybišką produkciją bei tapti stipria konkurente kitoms įmonėms. Pirmaisiais metais produkcija planuojama pardavinėti tik Lietuvoje, o vėliau bus bandoma skverbtis ir į kitas Baltijos šalis.

UAB „Siūlelis“ kolektyvą sudarys 13 darbuotojų: 8 pagrindiniai darbininkai, padalinio vadovas, buhalterė, vadybininkas, direktoriaus pavaduotoja ir direktorius. Mūsų įmonei svarbiausia, kad kiekvienas darbuotojas pasižymėtų darbštumu ir sąžiningumu.

Įmonės pradinis akcinis kapitalas 100.000 Lt, kurį surinko iš 4 akcininkų. Taip pat steigimo pradžiai iš „Swedbank“ paimta 50.000 Lt paskola su 13 proc. palūkanomis, kurias pradės grąžinti jau liepos mėnesį, o paskolą tik po 2 metų (paskolos grąžinimo grafikas 10-tame priede). UAB „Siūlelis“ savanoriškai tapo PVM mokėtoja nuo pat veiklos pradžios (2014 m. liepos 1d.).

Tikimasi, kad per pirmąjį pusmetį įmonė dirbs pelningai ir pajamos išaugs iki beveik 705.000 Lt. Atlikus finansinę analizę, galime padaryti prielaidą, jog finansiniai rodikliai bus labai geri. UAB „Siūlelis“ išsiskirs bendruoju pardavimo pelningumu, turto pelningumu, nuosavo kapitalo pelningumu, pardavimo savikainos lygiu, bendrojo bei kritinio likvidumo koeficientais, bendruoju skolos koeficientu.

Įmonė bus priskirta prie smulkesniųjų, jos nuomojamas plotas sudarys tik 282 m2 ir dirbs 13 darbuotojų. Ateityje planuojama plėsti patalpas, sudaryti bent 2 cechus. Tikimasi rinką plėsti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Mūsų įmonės tikslai paremti pardavimais bei išlaidomis. Pirmų metų planuose didelės perspektyvos nematome nes neturėdami didelio pelno negalime leisti sau nusipirkti gamybines bei administracines patalpas. Antrų - trečių metų planuose yra vizija įsigyti savo nuosavą ilgalaikį turtą (gamybines ir administracines patalpas) bei didinti įrenginių ir darbuotojų skaičių. Ketvirtuose - penktuose metuose mūsų tikslas prekiauti savo pagaminta produkcija Baltijos šalyse.

Didžiąją drabužių rinkos dalį sudaro moteriški drabužiai. Tačiau nėra daug garsių lietuviškų įmonių, kurios gamintų apatinį moterišką trikotažą. Todėl, tikėdamiesi mažesnės konkurencijos, pradėsime savo veiklą. Norėdami suteikti laisvės pojūtį, padidinti pasitikėjimą savimi, gaminame tik iš kokybiškos medvilnės, bei išskirtinį, išryškinantį moters grožį, apatinį trikotažą. Kas svarbiausia, visa tai siūloma už prieinamą kainą.

Per artimiausius mėnesius mūsų pardavimai sieks apie 2700 porų kelnaičių ir liemenėlių per mėnesį, o gruodžio mėnesį pardavimai šiek tiek pakils, dėl artėjančių švenčių. Ateities planuose yra vizija keisti bei didinti produkcijos asortimentą. Darysime užklausas, bendrausime su klientėmis norėdami išsiaiškinti kokios produkcijos ir kokių naujovių jos norėtų. Gaminių pavyzdžius galite pamatyti 3-čiame priede.

UAB „Siūlelis“ nuomoja administracines ir gamybines patalpas. Jos įsikūrusios labai patogiose Vilniaus miesto dalyse - administracinės Jogailos g. 4, kurių plotas 50 m2 (šioje vietoje puikus susisiekimas, todėl verslo atstovai gali mus lengvai rasti), gamybinės - Vytenio g. 13, patalpų plotas 282 m2 (labai patogu importuoti medžiagas, bei eksportuoti produkciją). Patalpų nuomos sutartį bei išplanavimą galite pamatyti 1-ame ir 6-ame prieduose.

Pirmaisiais metais mūsų įmonėje dirbs 13 darbuotojų iš kurių: 8 pagrindiniai darbininkai, padalinio vadovas, buhalteris, vadybininkas, direktorius, direktoriaus pavaduotojas.

Žiūrint į ateities planus planuojama 3-4 metais didinti gamybos apimtis ir priimti dar daugiau pagrindinių darbininkų, taip pat dar vieną padalinio vadovą.

Darbo laikas 40 valandų per savaitę (nuo pirmadienio iki penktadienio po 8 val.). Darbo diena truks nuo 7 val., iki 16 val. (1 val. bus skirta pietų pertraukai).

Medvilnę, siūlus, gumas, užsegimus, liemenėlių įdėklus, įrenginius, kitas siuvimo priemones (žirkles, adatas) teiks UAB „Danesa“. Viską pirkti iš vienos įmonės paskatino nuolaidos (visuomet perkant dideliais kiekiais, keletą gaminių, daromos nuolaidos), bei mažesnės transportavimo išlaidos.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 141 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 40 puslapių (6568 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rinalda
  • Apatinis trikotažas gamyba verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Apatinis trikotažas gamyba verslo planas. (2015 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/apatinis-trikotazas-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 00:27
×