Apatinių drabužių parduotuvė verslo planas


Apatiniu drabuziu parduotuves. Parduotuviu verslo planai. Apatiniu drabuziu verslas. Verslo idejos anglijoje. Drabuziu parduotuves verslo planas. Apatiniu drabuziu parduotuves verslo planas. Elektronine rutos prekyba drabuziais. Prekyba rubais ir avalyne marketingo praktikos ataskaita. Rubu parduotuves verslo idėjos aprašymas. Kaip ikurti rubu parduotuve.

Apatinių drabužių trikotažo parduotuvė verslo planas Apatinių drabužių parduotuvės marketingo planas. Verslo idėjos ir verslo srities aprašymas. Prekybos objekto tipas, vietos parinkimas. Verslo aplinkos įvertinimas. Rinka. asortimento politika. Kainų politika. Prekių pardavimo strategija ir papildomos paslaugos. Rėmimas. Parduotuvės patalpų įrengimo sprendimai. Išvados. Literatūra.

Žmogus dažniausiai pasirenka verslą, kuris yra susijęs su jo kvalifikacija ir patirtimi. Be aiškios, protingos bei originalios idėjos įkurti verslą būtų neįmanoma. Idėja gali kilti ypač susidomėjus viena ar kita preke ar paslauga, matant realias perspektyvas ją realizuoti. Besilankant kaišiadorių miestelio drabužių parduotuvėse, bei kalbėdama su kitomis jaunomis ir stilingomis merginomis paaiškėjo, kad yra sunku kaišiadoryse įsigyti stilingo trikotažo už prieinamą kainą. Bet kurios verslo idėjos realumą galima įvertinti paruošus verslo planą ir išanalizavus visas galimybes ir riziką. Verslo planas yra svarbiausias idėjos realizavimo etapas. Jis sudaro galimybę gauti kreditą, rasti partnerių, užmegzti pastovius ir gerus santykius su tiekėjais, bei didmenininkais, išanalizuoti sumanymo rezultatus. Šiais mokslo metais pasirinkau technologijų egzaminą, kuriam parengsiu marketingo planą, o kitais mokslo metais parengsiu pilną verslo planą kvalifikacijos egzaminui. Įkurdama įmonę aš stengsiuos pelningai organizuoti jos veiklą, atsižvelgdama į prekes, paskirstymą, kainą, bei rėmimą. Pagrindinis mano tikslas – įgyvendinti verslo idėją, sukurti pelningai dirbančią įmonę, sukurti naujas ir pastovias darbo vietas, ir pastovų pragyvenimo lygį darbuotojams. Sukūrus darbo vietas, bus mokami atlyginimai, suteikiamos socialinės garantijos ligos atveju. Šiuo metu yra labai daug gabių žmonių ką tik baigusių įvairias mokymo įstaigas, studentų kurie sumanūs, turi gebėjimų gerai dirbti, todėl manau, kad pasiseks suformuoti darnų ir darbštų kolektyvą. Sieksiu įkurti parduotuvę, kurioje vyraus maloni, jauki aplinka, čia puikiai jausis ir pirkėjai ir dirbantis personalas.

  • Microsoft Word 498 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2629 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kristina
  • Apatinių drabužių parduotuvė verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Apatinių drabužių parduotuvė verslo planas. (2012 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/apatiniu-drabuziu-parduotuve-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 07:16
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo