Apdaila ir apdailos darbai


Apdaila. Kas yra apdaila? Nuo ko priklauso apdaila? Kokie yra apdailos darbai? Lakavimas. Dažymas. Apdailinimas plėvelėmis ir lakštinėmis medžiagomis. Padengimas elektrocheminiu ir kitais paviršiais. Apdailos darbų skirstymas. Skaidrioji apdaila. Skaidriosios apdailos panaudojimas. Lakai. Neskaidrioji apdaila. Neskaidriosios apdailos panaudojimas. Imitacinė apdaila. Klausimai. Fun fact.


Tai - spalvos, faktūros ir tekstūros suteikimas dirbinių paviršiams. Taip pat apdaila atlieka ir apsauginę funkciją, palengvina paviršių priežiūrą.

Apdailos medžiagų Medžiagų kokybės Apdailos būdų Darbo kultūros.

Lakavimas Dažymas Apdailinimas įvairiomis plėvelėmis, lakštinėmis medžiagomis Dengimas elektrocheminiu ir kitais šiuolaikiniais būdais.

Medžiagos paviršių dengia bespalviu skaidriu sluoksniu, saugančiu arba išryškinančiu medžiagos spalvą ar struktūrą. Skaidrioji apdaila gaunama lakuojant, alyvuojant, padengiant skaidriosiomis plėvelėmis.

Gaminant : Medinius daiktus Elektronikos prietaisus Namų apyvokos daiktus.

Aliejiniai - labai blizgūs, elastingi, atsparūs atmosferos poveikiui Sintetinių dervų - greitai džiūsta, sudaro elastingas, kietas, atsparias atmosferiniam ir mechaniniui poveikiui dangas Celiuliozės esterių - labai skaidrūs, greitai išdžiūsta, tačiau ne tokie atsparūs, kenksmingi sveikatai ir greitai užsidega Taip pat lakai yra skirstomi į blizgius, pusiau blizgius ir matinius.

  • MS PowerPoint 1309 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (357 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Mantukasla
  • Apdaila ir apdailos darbai
    10 - 1 balsai (-ų)
Apdaila ir apdailos darbai. (2017 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/apdaila-ir-apdailos-darbai.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 27 d. 15:08
×