Apdailos darbų technologinė kortelė


Darbas apdaila vokietijoje. Apdailos darbu priemimas.

Tinkavimo darbai. Glaistymo darbai. Gruntavimo darbai. Dažymo darbai. Plytelių klyjavimo darbai. Saugos darbe reikalavimai. Statybos etapo priėmimas. Išvados. Priedai.


Prieš tinkavimą turi būti atlikti visi pagrindiniai statybos ir montavimo darbai ,sustatyti langai ir durys,atlikti santechnikos,elektros ir silpnųjų srovių įrengimų instaliacijos darbai.Pastatas iš generalinio rangovo apdailos darbams yra perduodamas pagal perdavimo ir priėmimo ataką,mūriniu paviršiu nelygumui neturi viršyti +- 10MM. Tinkuojami paviršiai turi būti paruošti, nes nuo to priklauso tinko sluoksnio su jais sukibimas. Nuo blokų mūro ir betono paviršių turi būti nuvalytas purvas ir dulkės. Kai blokų mūro siūlės yra nevisiškai užpildytos, tinko skiedinys, jas užpildydo, gerai sulimpa su mūru. Jeigu bloko mūro siūlės yra užpildytos ir plytų paviršius lygus, jį reikia sušiurkštinti.

Pasirenkant dažymo būdą ir dažymo medžiagas, būtina įvertinti dažomų paviršių savybes:

Pradedant dažyti naujais, dar nenaudotais dažais, būtina apmokyti ITD ir darbininkus.

         -          šlifuoto, tašyto, gruoblėto, vagoto                                    - iki 3 mm;

         -          šlifuoto, tašyto, gruoblėto, vagoto                                    - iki 1 mm;

Apdailintų plytelėmis paviršių siūlių pločio leistini nuokrypiai:

Kasdien reikia patikrinti tinkavimo agregato siurblio,žarnu(sulinkusias ištiesinti ),purkštukų tvarkingumą žarnos išbandomos du kartus už eksploatacinį didesniu slėgimu.

Tarp operatoriaus ir mašinisto turi būti signalizacija (garso,šviesos).Prieš pradedant darbą ,reikia ją išbandyti.Operatoriaus perduotą signalą mašinistas privalo besąlygiškai vykdyti.Operatorius turi dirbti su apsauginiais akiniais darbo vietos turi būti gerai apšviestos.Apšvietimui naudoti ne didesne,kaip 36V įtampą ,laidus įzoliuoti ir kabinti ne žemiau ,kaip 25 cm virš grindų jeigu laidus reikia nuleisti žemiau,jie pravedami metaliniuose vamzdžiuose elektrinius įrengimus ir įrankius būtina įžeminti.Pertraukų metu jie išjungiami o jungikliai užrakinami.

Kopėčios turi būti su metalinėmis arba guminėmis atramomis,sukabintos grandinėmis(kabliais),kad neprasiskėtų.

Tinkuojant vadovautis SN ir T III-4-80

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (2015 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paulius
  • Apdailos darbų technologinė kortelė
    9 - 1 balsai (-ų)
Apdailos darbų technologinė kortelė. (2016 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/apdailos-darbu-technologine-kortele.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 16:19
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo