Apgyvendinimo galimybės


Sveicarijos apgyvendinimo klasifikavimas. Apgyvendinimo paslaugos referatas. Kultūrų karnavalas berlyne 2012. Apgyvendinimo paslaugos vokietijoje. Apgyvendinimas austrijoje referatas. Apgyvendinimo klasifikavimas vokietijoje. Apgyvendinimo austrijoje analize. Apgyvendinimo silpnybes. Kokios paslaugos klasifikuojamos deimantų sistema. Apgyvendinimo paslaugos referastas.

Įvadas. Vokietija. Apdyvendinimas vokietijoje. Viešbučiai. Kitos apgyvendinimo paslaugos. Išvados. Viešbučių palyginimas. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Pasaulyje nėra vieningos apgyvendinimo paslaugų klasifikacijos. Kiekviena šalis turi nuosavus reikalavimus ir naudoja savą klasifikacijos sistemą. Tai priklauso nuo kiekvienos šalies nacionalinių ypatumų – klimatinių, ekonominių, juridinių, kultūrinių, socialinių. Kokybė apibūdinama suteikiant viešbučiams tam tikrą kategoriją pagal įvairias klasifikavimo sistemas. Gana plačiai paplitusios žvaigždučių, klasių, deimantų, karūnų, raktų bei kitos sistemos. Tokia klasifikavimo sistemų įvairovė sukelia nemažai problemų pasirenkant viešbučius tiek patiems vartotojams, tiek kelionių tarpininkams.

Daugelyje šalių viešbučių suskirstymas į kategorijas yra savanoriškas. Taip ir prancūzijoje, austrijoje ar šveicarijoje, taip ir vokietijoje.

Darbo tikslas: išsiaiškinti, kokios yra apgyvendinimo paslaugos vokietijoje.

Darbo uždaviniai: išnagrinėti apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo sistemos ypatumus vokietijoje, bei pateikti apibendrinančias išvadas.

Atostogautojus į vokietiją lyg magnetas traukia ne tik kultūros istorijos įžymybės, bet ir koncertai, meno parodos, spektakliai ar didieji tarptautinio lygio sporto renginiai, gatvių šventės ar nuotaikingos kalėdų mugės. Vokietijoje mėgstamos šventės. Kai kurios liaudies šventės, kaip oktoberfest miunchene ar christopher street day kelne, kultūrų karnavalas berlyne,užgavėnės maince ar užgavėnių karnavalas kelne, jau seniai yra tapusios tarptautiniu geros nuotaikos ir šilto bendravimo atmosferos sinonimu.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 16 puslapių (3321 žodžiai)
  • Universitetas
  • D
  • Apgyvendinimo galimybės
    10 - 3 balsai (-ų)
Apgyvendinimo galimybės. (2012 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/apgyvendinimo-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 29 d. 10:08
×