Apgyvendinimo organizavimas


Įvadas. Viebučio „Astrum Palace“ charakteristika. Viešbučio paslaugos. Viešbučio paslaugų kokybės vertinimo kriterijai. Kokybės kontrolės planas. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas.


Tikslas: Parengti „Astrum Palace“ apgyvendinimo paslaugų kokybės kontrolės planą.

Pagal paslaugų rūšį apgyvendinimo įmonė „Astrum Palace“ yra priskiriama viešbučio apgyvendinimo paslaugoms. Viešbutis yra pelno siekianti kolektyvinio apgyvendinimo įmonė.

Viešbutyje yra 27 prabangiai įrengti kambariai. Iš jų 14 vienviečių/dviviečių su dviem atskiromis lovomis kambarių, 10 dviviečių kambarių su plačia dvigule lova ir 3 apartamentai. Kainos viešbutyje yra nebrangios vienviečio kambario kaina 46 eurai, kambarys dviems 61 euras, apartamentai 78 eurai.

Viešbučiai klasifikuojami ir pagal tai kas juose apsigyvena. Apgyvendinimo įmonė „Astrum Palace savo paslaugas siūlo keliaujantiems verslininkams, todėl vadinamas komerciniu viešbučiu. Pagal numatomą svečiavimosi trukmę viešbučiai gali būti skirstomi į tranzitinius ir ilgalaikio buvimo. Šis viešbutis priskiriamas tranzitiniams viešbučiams, nes teikia nebrangias apgyvendinimo paslaugas, svečiai dažniausiai praleidžia naktį ar dvi. Viešbutis yra šalia geležinkelio. Skirstant pagal paslaugų lygį viešbutis priskiriamas vidutiniai klasei. Šis viešbutis siūlo visas būtinas paslaugas: taksi iškvietimas, apsauga, restoranas, konferencijų salės ir kt. Klientai – verslo tikslais atvykstantys žmonės.

Apgyvendinimo įmonė „Astrum Palace“ priskiriama prie įvairiapusio aptarnavimo viešbučių, nes be nakvynės savo svečiams siūlo daugybę kitų paslaugų: maitinimą, skalbyklos paslaugas, bei įvairias paslaugas verslo žmonėms.

Nagrinėjant sezoniškumą viešbutis yra universalus veikiantis visais metų laikais.Svarbu paminėti, kad viešbutis yra nepriklausomas ir privatus, kuris yra valdomas privačios kompanijos.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1221 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milda
  • Apgyvendinimo organizavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Apgyvendinimo organizavimas. (2016 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/apgyvendinimo-organizavimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:03
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo