Apgyvendinimo paslaugų kokybės vertinimas Lietuvoje


Turinys. Įvadas. Apgyvendinimo atsiradimas ir rūšys. Apgyvendinimo įmonių teikiamos paslaugos. Viešbučių paslaugų kokybės vertinimo valstybinio reguliavimo lygmeniu rezultatai. Apgyvendinimo įstaigų klasifikavimas.


Atliktas ,,Apgyvendinimo paslaugų kokybės vertinimas Lietuvoje’’ tyrimas. Atliekant tyrimą buvo svarbu ištirti, analizuoti, sisteminti duomenis susijusius su teikiamų paslaugų (apgyvendinimo) kokybė. Tyrimas atliktas 2017.12.17d. Apklausti 53 atsitiktiniai respondentai, apklausa vyko anketos užpildymų internetu. Anketa buvo anoniminė, nes buvo skirta tik mokslo tikslams. Vidutinė apklausos trukmė truko 4min ir 20sec. Anketos klausimai prasideda demografiniais klausimasi t.y. amžius, lytis. Galima daryti prielaida, kad respondentai dalyvavo aktyviai, nes reikiama apklaustųjų skaičių surinkome per dvi darbo dienas.

Iš visų apklaustųjų sužinojome tokius duomenis : moterų dalyvavo 29, kur tai sudaro 55,77 %, o vyrų 23 (44,23%). Tai parodo, kad (11,54%) aktyviau apklausoje dalyvavo moterys . Tačiau skirtumas nėra labai didelis, tik 6 vyrais dalyvavo mažiau.

Į klausimą: Išsakykite savo nuomonę, ko reikia, kad klientas visada sugrįžtų į tą patį viešbutį? Nebuvo pasirinkimo variantų, leidome respondentams patiems parašyti savo nuomonę, todėl atsakymų buvo įvairių pvz:

Malonaus aptarnavimo, kad ir bent po smulkmenėlę dovanų, malonus kambariai, kaina, įskaičiuotas maistas, būtų aukštesnės klasės nei kaip valgyklose.

Pusryčiu, geros kainos, vaizdo į lauką, tv, wc ir vonia butu privatūs.

Komunikalbilumo, supratimo, kad tai yra tavo klientas ir turi elgtis su juo mandagiai, maloniai, nesvarbu ar jis jaunesnis už tave.

Kad teikiamos paslaugos nenuviltu, kad personalas butu aukšto lygio, aplinkos prižiūrėjimas, patraukli kaina.

  • Microsoft Word 113 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (1356 žodžiai)
  • Universitetas
  • Manvydas
  • Apgyvendinimo paslaugų kokybės vertinimas Lietuvoje
    10 - 1 balsai (-ų)
Apgyvendinimo paslaugų kokybės vertinimas Lietuvoje. (2018 m. Balandžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/apgyvendinimo-paslaugu-kokybes-vertinimas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 18 d. 18:05
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo