Apgyvendinimo sektoriaus galimybių studija


Įvadas. Galimybių studijos samprata. Kainodara. Apgyvendinimo paslaugų kainodaros strategija. Kainodaros pasiūlymai trumpam ir ilgesniam apsistojimui. Konkurentų, teikiančių analogiškas paslaugas vietinėje ir užsienio rinkoje kainodaros įvertinimas. Kainodaros strategija prognoziniam penkerių metų laikotarpiui. Išvada. Literatūra.


Dzūkijoje, savo gimtajame krašte (Varėnos raj.) nutariau užsiimti papildoma veikla t.y. atsiradus galimybei pradėti kaimo turimo verslą, kuris turistus pritrauktų, tiek įstabiu kraštovaizdžiu, tiek sodybos originalumu. Šiame darbe, atkreipiant dėmesį į rinkos kainą , pateiksiu savo sodyboje įsigalėsiančią apgyvendimo paslaugų kainodaros stategiją.

nustatyti, reikiamus atlikti teisinius, ekonominius ar kitokius pakeitimus, siejamus su siūlomo projekto įgyvendinimu.

Varėnos raj.įkurta mano sodyba, kaip jau ir buvo minėta pradžioje, yra 70 km.nuo Vilniaus. Sodybos sklypas – apie 25 a. Neįskaitant į šį plotą, šalia sodybos, aptvertoje teritorijoje yra 20 a. tvenkinys. Taigi, šiame sklype yra pastatyta 110 m2 (dviaukštė) rąstinė pirtis, kurios funkcinis paskirstymas:

Pirmame aukšte aukšte yra tiek poilsiui, tiek proginiams šventimams skirtas didysis kambarys su židiniu, atgaiva kūnui ir sielai - sauna, dušas ir tualetas atskirai; antrame aukšte yra įrengta moderni, mini palėpinė virtuvė, baras, taip pat du atskirti kambariai nakvynei.

Tvenkinyje yra veisiamos žuvys: karpiai, lydekos lynai, amūrai, ešeriai. Šiame tvenkinyje, susitarus, leidžiama žvejoti bei pagautą žuvį pirkti (kg kainos nurodytos žemiau).

Sodyboje maitinimas nebus teikiamas, tad maistu bei gėrimais reikia pasirūpinti atvykstant į sodybą. Bet bus galimybė nusipirkti medaus, pasigauti žuvies, vasara galimybė eiti į mišką grybauti/uogauti, kadangi šalia yra ūkininkaujama, tad taip pat galimybė nusipirkti pieno produktų.

  • Finansai Namų darbas
  • Microsoft Word 110 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1285 žodžiai)
  • Universitetas
  • Olimpija
  • Apgyvendinimo sektoriaus galimybių studija
    10 - 9 balsai (-ų)
Apgyvendinimo sektoriaus galimybių studija. (2016 m. Kovo 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/apgyvendinimo-sektoriaus-galimybiu-studija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:42
×