Apgyvendinimo sektoriaus subjekto galimybių studija


Apgyvendinimo sektoriaus subjekto galimybių studija. Galimybių studijos samprata. Apgyvendinimo paslaugos. Teikiamos paslaugos. Konkurentų , teikiančių analogiškas paslaugas vietinėje ir užsienio rinkoje , įvertinimas. Paslaugų strategija prognoziniam penkerių metų laikotarpiui.

Telšių rajone nusprendžiau pradėti kaimo turizmo verslą, kuris turėtų pritraukti lankytojus savo originalumu ir galimybe atitrūkti nuo miesto šurmulio ir tuo pačiu leisti pajusti nuostabius gamtos teikiamus malonumus. Šis darbas turtų atkreiti dėmesį į numatomas teikti paslaugas ir supažindinti su teikiamų paslaugų procedūromis.

Mėgstantys aktyviai poilsiauti, taip pat nenuobodžiaus . Kviesime paiškylauti pėsčiomis arba dviračiais nuostabiais Ilgio ežero krantais, gėrėtis nuostabiu kraštovaizdžiu, uogauti, grybauti.

Sodyboje maitinimas nebus teikiamas, tad maistu bei gėrimais reikia pasirūpinti atvykstant į sodybą.

Sodybos nuoma (į kainą įskaičiuota dūminė pirtis, numuojant 1/2dienoms; nuomuojant daugiau negu 2 dienoms – pagal susitarimą):

Sodybą galima išsinuomuoti vienai darbo dienai ar keliom darbo dienom.Sodyboje gali nakvoti iki 15 žmonių, tačiau salėje gal tilpti iki žmonių, tačiau salėje gal tilpti iki 30 žmonių.Taigi sodyboje galima rengti klasės susitimikus, rengti gyminės šventes ir t.t.Dūminėje pirtis atgaivins tiek kūną, tiek ir sielą, tačiau jei noretumėte yra teikiamos ir japoniskos pirties tai yra kubilo paslaugos.Ilgio ežeras yra nuostabi vieta nuplauti dulkes nuo nuo miesto šurmulio. Galėsit iškilauti tiek su šeima tiek su draugais išsikepti šašlykų.Jei esat tikras gamtos myletojas tai Jus sužaves galimybės uogauti ir grybauti.Rezervacija yra privaloma užstatas 10 %.

Jus pasitiks mūsų darbuotai, kilus klausimams visada galima skambinti telefonu. Svečių atvikimas nuo 14:00 , o išvykimas iki 12:00

Konkurentų, teikiančių analogiškas paslaugas vietinėje ir užsienio rinkoje, įvertinimas

Soo Puhkemaja (Estija) Erdvus dviejų aukštų poilsio namų yra įsikūręs netoli miesto Tarto kaime Lombi .. Kotedžas yra 4 kambariai ir lovos 8 žmonėms . Yra gerai įrengta atvira virtuvė, pirtis ir televizija . Galimybė iškylauti kieme . Ežeras yra 4 km nuo namo.

Jis namelis Praaga (Estija) Jūsų laukia ant mažo vaizdingoje saloje Prangli.Ar tu vienas, su savo šeima ar kaip didesnių žmonių grupių - siūlome apgyvendinimą iki 36 žmonių.

  • Microsoft Word 60 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1760 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvilina
  • Apgyvendinimo sektoriaus subjekto galimybių studija
    10 - 5 balsai (-ų)
Apgyvendinimo sektoriaus subjekto galimybių studija. (2015 m. Spalio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/apgyvendinimo-sektoriaus-subjekto-galimybiu-studija.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 09:01
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo