Apie kamanę ir visuomenę - atsakymai


Apie kamanę ir informacinę visuomenę. Apie kamane ir informacine visuomene atsakymai. Lina navickaitė apie kamanę ir informacinę visuomenę. Lina navickaitė apie kamanę. Apie kamanę ir informacines technologijas. Informacijos kamane atsakymai. Lina navickaite apie kamane ir informacine visuomene atsakymai. Kamane ir informacijos. Žmogus bijo informacijos gausos nes. 2009 metu atsakymai apie kamane ir informacine visuomene.

Lina Navickaitė. Apie kamanę ir visuomenę. Atsakymai. Informacijos gausa / perteklius. Metafora / hiperbolė. Bijo pasiklysti informacijos gausoje. Bijo prarasti stabilumą, patikimumą. Bijo atsilikti nuo gyvenimo.

Kuo daugiau informacijos, tuo didesnė tikimybė pasiklysti / tuo sunkiau rasti tiesą. / žmogus n(a) ,,ji pati dažniausiai jau negirdėjusi ir neišgyvenusi <. Knygose įamžintų stebuklų – (b) mama pativaikai gebės skaityti nesudėtingus tekstus. / vaikai bus silkad atsispirtų nereikalingos informacijos gausai, žmogus turi vadovautis savo prigimtimi kaip ir kamasiekiant atskleisti, kad komunikacijos technol. Politikai nesiremia ideologija. / trumparegiškas mąstymas. / nenužmogus tapo priklausomas nuo savo sukurtų technologijų: galimybė greitai perduoti informaciją lemia būtinybę greitai į ją reaguoti. /.

žmonės yra valdomi noro kuo greičiau sužinoti, kas vyksta dabar, ir turi greitai priimti sprendimus. /.

žmogui, siekiančiam neatsilikti nuo gyvenimo, būtina greitai priimti sprendimus, ir tai jį da

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (704 žodžiai)
  • Mokykla
  • Erika
  • Apie kamanę ir visuomenę - atsakymai
    10 - 1 balsai (-ų)
Apie kamanę ir visuomenę - atsakymai. (2010 m. Spalio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-kamane-ir-visuomene-atsakymai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 19:09
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo