Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti?


Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti rasinys. Apie kokias vertybes šiandien svarbu kalbėti. Apie kokias dvasines vertybes siandien svarbu kalbeti. Apie kokias moralines vertybes siandien svarbu kalbeti donelaitis. Moralines vertybes rasinys. Apie kokias moralines vertybes svarbu kalbeti. Apie kokias vertybes siandien reikia kalbeti. Kokios moralines vertybes svarbios zmogui sruoga. Apie kokias.moralines.vertybes.siandien.svarbu.kalbeti. Kuo ir kam siandien svarbios vertybes.

Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti?

Visais laikas žmonėms moralinės vertybės buvo svarbios. Vieni jas puoselėdavo, kiti galbūt nepaisydavo, todėl regis pastaruoju laikotarpiu jos pradeda visiškai nublankti ir prarasti savo prasmę. Dauguma žmonių, savo šeimą iškeičia į gerai apmokamą darbą, kiti nebijodami melo pamiršta teisybę, treti išdrįsta išsižadėti savo kilmės. Būtent todėl šiandien ir norisi diskutuoti apie vertybes, kurios neteko savo tikrosios reikšmės.

Visų pirma šiandieniniame pasaulyje svarbu kalbėti apie savo tikrąją šeimą. Manau dažnas žinote viliojančias istorijos versijas, kai tikroji šeima yra iškeičiama į didelę pinigų sumą. Vieni dirba viršvalandžius mėgindami uždirbti kuo didiasniam duonos kepalui, kiti randa išeitį emigruojant svetur. Remdamasi savo asmenine patirtimi, pažįstų keleta šeimų, kuriose bent vienas asmuo yra emigravęs dėl gerai apmokamo darbo ir gerų sąlygų išgyventi.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (555 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ausrine
  • Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti?
    10 - 6 balsai (-ų)
Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti?. (2014 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-kokias-moralines-vertybes-siandien-svarbu-kalbeti.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 20:35
×