Apie kokias moralines vertybes svarbu kalbėti?


Apie kokias moralines vertybes siandien svarbu kalbeti. Apie kokias moralines vertybes šiandien svarbu kalbėti rasinys. Apie kokias vertybes siandien svarbu kalbeti. Moralines vertybes rasinys. Apie kokias moralines vertybes siandien svarbu kalbeti?. Kokios moralines vertybes svarbios zmogui. Mokslo baze apie kokias moralinrs vertybes. Apie kokias dvasines vertybes siandien svarbu kalbeti. Kodel svarbu issaugoti moralines vertybes. Kodel svarbu issaugoti moralines vertybes rasinys.

Apie kokias moralines vertybes svarbu kalbėti?

Moralė slypi kiekvieno žmogaus viduje, ji parodo požiūrį į kitus asmenis, žmogiškumą. Vieni žmonės norėdami suteikti savo egzistencijai prasmę puoselėja naująsias vertybes, todėl tampa egoistais, savanaudžiais, bejausmiais, o kiti ugdo dvasinį pasaulį, kuris susideda iš šeimos, tikėjimo, sąžinės pojūčio, pagarbos. Man kyla klausimas, apie kokias moralines vertybes reikšminga kalbėti XXI a. žmogui?

Visų pirma, šiandieniniame pasaulyje svarbu kalbėti apie tikėjimo išsaugojimą, kadangi žmonės palaipsniui jį praranda. Juk vis dažniau pamirštame dešimt Dievo įsakymų, juos laužome, kitaip tariant, gyvename pagal savo taisykles, o jeigu kas nors nepasiseka, priskiriame tai likimui. Dažniausiai piliečiai per daug įklimpę į savo problemas, asmeninius siekius, tikėjimą palieka paskutinėj vietoj, vis rečiau jį puoselėja taip vesdami savo dvasinį pasaulį į krizę.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (477 žodžiai)
  • Mokykla
  • Apie kokias moralines vertybes svarbu kalbėti?
    10 - 3 balsai (-ų)
Apie kokias moralines vertybes svarbu kalbėti?. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-kokias-moralines-vertybes-svarbu-kalbeti.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 07:50
×