Apie mane esė


Apie mane esė.

Esu Romualdas, gimęs ir augęs Vilniuje lazdynų rajone. Ten ir baigiau savo pradinę , pagrindinę , bei gimnaziją . Mokyklos laikotarpiu nebuvau iš tų, kurie labai kreipdavo dėmesį į kitus vienaip ar kitaip mąstydavo apie savo tolimesnę ateitį ar išvis mąstydavo ar depresuodavo. Prie to prisidėjo ir tai , kad labai mėgau futbolą , kurį žaisdavau visuomet ir visur . Apie keturioliktus metus buvau ir Kauno akademijoje , kuri įsikūrusi prie pat universiteto. Tai su futbolu iš esmės ir siejau visą savo ateitį tuo metu , kas ištikro dabar, atrodo, gana kvaila. Kvaila atrodo todėl, kad iš dabarties perspektyvos žvelgdamas į save tuomet, galiu pasakyti tik tiek, kad toli gražu neįdėjau tiek pastangų į darbą su futbolu kiek galėjau ir turėjau. Nes talentą, kiek žinau – turėjau. Taigi futbolas tuomet man teikė šiokį tokį saugumo jausmą.

Linkstu aš link to jog , bėgant laikui ir supratus , kad žaisdamas futbola duonos sau neužsidirbsiu , nes aistra šiam sportui mane apleido , pradėjau labiau save analizuoti, ieškoti pliusų ir kertinių savybių , kurios galėtų man padėti gyvenime. Iki šiol vis dar tą darau ir ieškau savęs konkrečioje srityje. Tai neramina, bet kartu su šiuo jausmu dar ir jaučiu,kad gyvenu ir labai daug atsakymų gyvenime yra neatsakytų, kitaip sakant dėl to dar vis jaučiuosi jaunas ir daug ko nepažinęs. Didžiausia mano vertybė, kurią dabar turiu yra laisvė. Esu laisvas savo pasirinkimams, galiu daryti ką tik noriu ir kur noriu , bet tam trukdo mano didžiausias minusas. Labai nepasitikiu savimi ir nemėgstu išsišokti . Tikiuosi pripažinus tai, kažkas pasikeis.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1583 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidijus
  • Apie mane esė
    10 - 7 balsai (-ų)
Apie mane esė. (2015 m. Gruodžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-mane-ese.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 14:58
×