Apie psichologiją


Tikslai. Metodai. Darbo priemonės. Įvadas - psichologija. Kokia veikla šiame darbe ? Kur ir kokiomis sąlygomis dirbama ? Kokios priemonės ar įranga darbe naudojamos ? Ko reikia norint sėkmingai atlikti darbą? Kur studijuoti ? Mykolo Romerio universitetas. Klaipėdos universitetas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Susipažinti su psichologija ir šios profesijos atstovais Atliekant tecnologinę veiklą pasirinktoje ūkio šakoje, įgyti žinių ir gebėjimų, reikalingų kasdieniniame gyvenime. Kaupi ir analizuoti informaciją apie psichologiją.

Psichologas dirba ne vien uždarose patalpose. Darbas reikalauja daug įžvalgumo ir susikaupimo net ir mažiausioms smulkmenoms, mokėjimo suprasti ir išklausyti.

Naudojamos kompiuterinės technologijos, rašymo priemonės, kalbėjimasis su žmonėmis, įvairios terapijos ir kitokie gydimo būdai.

Reikalingas profesinis išsilavinimas , gebėjimas Sukoncentruoti dėmesį, kruopštumas, atidumas, gebėjimas nuolat mokytis.

Studijų trukmė 4 ir 5,5 metai. Studijų forma – nuolatinės ir ištęstinės studijos.Suteikiama kvalifikacija – psichologijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis. Studijų metu mokomasi: individualaus ir grupinio konsultavimo technikų, būdų ir procedūrų, psichologinio įvertinimo metodų, psichologinio konsultavimo etikos principų ir reglamentų, savo darbo kokybės ir sunkumų refleksijos, mokslinio tiriamojo darbo įgūdžių.

Psicologo darbas sunkus ir varginantis, sėkmę lemia loginis mąstymas, tikslumas, kruopštumas, ir sąžiningumas. Taip pat svarbus gebėjimas susikaupti ir išlaikyti dėmesį, mokėjimas bendrauti su žmonėmis.

  • MS PowerPoint 11764 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (469 žodžiai)
  • Evelina
  • Apie psichologiją
    10 - 2 balsai (-ų)
Apie psichologiją. (2016 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/apie-psichologija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 00:19
×