Aplinka ir žmogus


Aplinkos ir žmogaus saugos projektinis darbas. Įvadas. Ūkio subjekto charakteristika. Aplinkosaugos analizė. Aplinkosaugos veiksmingumo vertinimas. Poveikiai aplinkai ir aplinkosaugos veiklos planas. Darbo saugos organizavimas. Darbuotojų pareigos. Darbdavio pareigos. Priešgaisrinės saugos priemonių planas. Evakuacijos planai. Civilinės saugos organizavimas. Darbuotojų ir darbdavio veiksmai, siekiant išvengti pavojaus gyvybei ir sveikatai. Išvados. Literatūra.


Kauno kolegijos vadybos ir ekonomikos fakulteto finansų studijų programa.

Darbo tikslas - išanalizuoti žmogaus ir aplinkos sąveikas ir pateikti priemones aplinkos ir žmogaus saugai užtikrinti UAB „Buhalterija verslui“ įmonėje. Darbo uždaviniai. Išanalizuoti veikiančio ūkio subjekto charakteristiką; Pateikti aplinkosaugos analizę; Įvertinti aplinkosaugos veiksningumą Pateikti darbo saugos ir civilinės saugos organizavimą, priešgaisrinės saugos priemonių planą;.

Organizacijos tikslai - padėti kitoms firmoms tvarkytis apskaitoje, pagelbėti iškilus finansiniais klausimais, tvarkyti įmonių dokumentus. Jūratė Brigita Keturkienė yra įmonės Buhalterija verslui, UAB vadovas. Direktorė ne tik vadovauja įmonei, bet ir pati užima vyr. buhalterės vietą. Įmonėje dirba 4 darbuotojai (apdraustieji). Įmonė įsikūrusi 2012 metais.

Pirmoji būstinė Savanorių pr .183. Parkavimosi vieta yra šalia įmonės. Šis įmonės padalinys įsikūręs taip pat nuosavam name, bet šalia jo aplinkui yra daug kitų įmonių ir parduotuvių, dėl to susidaro pakankamai didelis transporto srautas, kuris kartais gali sukelti kliūčių atvykti klientams. Tiek įmonė, tiek visi kaimynai kenkia aplinkai su nuotekomis Ir įmonė ir kaimynai užsiima rūšiavimu.

Antroji būstinė Kardo g. 5 Parkavimo vieta yra šalia įmonės. Šis įmonės padalinys įsikūręs nuosavame name ir aplinkui taip pat yra vien nuosavi namai. Kadangi tai nėra verslo rajonas, o gyvenamasis – tai nėra didelio transporto srauto, taigi įmonės vieta niekam nesukelia nepatogumų.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 1239 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (902 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Dovilė
  • Aplinka ir žmogus
    10 - 3 balsai (-ų)
Aplinka ir žmogus. (2017 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinka-ir-zmogus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 14:11
×