Aplinką saugančios transporto priemonės skaidrės


Aplinką saugančios transporto priemonės. Hibridiniai automobiliai. Toyota Prius. Kia optima hybrid. Porsche GT3 R Hybrid. Elektriniai automobiliai. Tesla Roadster. Chevrolet Volt. Nissan Leaf. Vandeniliu varomi automobiliai. Honda Clarity. Bmw hydrogen. Mercedes Benz F-cell. Nissa x-trail fcv. Elektriniai dviračiai. Viešasis transportas. Aplinką saugančios transporto priemonės ateityje.


Hibridiniai automobiliai; Elektromobiliai; Vandeniliu varomi automobiliai; Elektriniai dviračiai; Viešasis transportas.

Toyota Prius šiuo metu yra pats populiariausias hibridinis automobilis. Vien Jungtinėse Amerikos Valstijose jo yra parduota daugiau nei milijonas vienetų.

Honda Clarity FCX – tai pirmas pasaulyje pardavinėjamas automobilis varomas vandeniliu. Priekiniais ratais varomas "Honda FCX Clarity" yra ekologiškai švarus automobilis - jo išmetimo sistema į aplinką išskiria ne dujas, o paprastą vandenį. Šiuo metu jis yra parduodamas tik JAV, Kalifornijoje.

Elektrinis dviratis – tai dviratis turintis elektros šaltinį. Jis yra kraunamas minant dviračio pėdalus, o sukaupta energija gali būti panaudojama tada, kai jos reikia. Dauguma elektrinių dviračių pasieka 25-30km/h greitį.

Viešasis transportas: tramvajai, troleibusai – taip pat yra laikomi aplinką saugančios transporto priemonėmis.

Kompanijų siūlančių hibridinius bei elektrinius automobilius nuolatos auga. Dauguma didžiųjų automobilių gamintojų jau dabar turi savo hibridinius automobilius. Ateityje jų skaičius tik augs.

  • MS PowerPoint 7878 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (436 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rūta
  • Aplinką saugančios transporto priemonės skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Aplinką saugančios transporto priemonės skaidrės. (2021 m. Kovo 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinka-saugancios-transporto-priemones-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 01:27
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo