Aplinkos apsauga referatas


Ukmergės rajono statistiniai duomenys. Ukmergės raono klimatinės, gamtinės sąlygos. Ukmergės rajono dirvožemis. Ukmergės rajono oro kokybė. Hidrosfera, jos tarša ir apsauga. Dirvožemis ir jo apsauga. Saugomos gamtos teritorijos ir objektai. Rekreacija. Aplinkos apsaugos politika. Aplinkos poveikis žmogaus sveikatai. Ekologija mano namuose. Išvados.

Suprantame,kad ankstesniais laikais aplinka buvo mažiau teršiama, kadangi nebuvo tiek daug įmoniu, kurios į aplinką paleidžia daugybę teršalų. Taip pat buvo mažiau transporto priemonių, jos skleidžia sveikatai pavojingus teršalus. Taip pat dabar sparčiai daugėja ūkininkų, jų trąšos ir chemikalai pylami į dirvožemius velgi kenkia ne tik augalams, gyvūnams, bet ir žmonių sveikatai.

Tad šiame referate pateiksiu idėjas, kurios yra naudingos mūsų aplinkos gerovei. Papasakosiu, kaip aplinkos užterštumas veikia mūsų sveikatą.Ir kaip galima būtų šias problemas išspręsti,bent jau minimaliai.

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1241 žodžiai)
  • Aplinkos apsauga referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Aplinkos apsauga referatas. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-apsauga-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 08:05
×