Aplinkos apsaugos aspektai produktų standartuose


Aplinkosaugos bakalaurinis darbas. Aplinkosaugos diplominis darbas. Aplinkosaugos diplominis. Produkto aplinkosaugos aspektai. Aplikosaugos diplominiai. Atmosferos apsauga skaidres. Aplinkosaugos diplominiai darbai. Aplinkosaugos aspektai magistro darbas. Aplinkosaugos diplominiam darbui. Įmonės aplinkos apsaugos vaspektai kursinis.

Aplinkos apsaugos aspektai produktų standartuose. Tam, kad būtų pasiekti šie tikslai, standartas. Poveikis aplinkai gali būti labai įvairus. Sąnaudos – tai medžiagos ir energija. Medžiagų sąnaudos ne tik gali. Produkto būvio cikle susidaranti produkcija tai. Būvio ciklo įvertinimas. Gaminio būvio ciklo samprata. Gaminio būvio ciklo įvertinimas. Istorinė raida. Kas yra gaminio būvio ciklo įvertinimas? Tikslai bei praktinis panaudojimas. Galimi būvio ciklo vertinimo pritaikymo būdai. Metodologija. Tikslų formulavimas ir tyrimo ribų nustatymas. Inventorizacinė analizė. Poveikio aplinkai įvertinimas. Klasifikacija. Apibūdinimas. Įvertinimas. Interpretacija. Patobulinimų įvertinimas. Būvio ciklo įvertinimo trūkumai.

Aplinkos apsaugos aspektai produktų standartuose. Būvio ciklo įvertinimas.

Kiekvienas produktas per savo visą būvio ciklą vienaip ar kitaip veikia aplinką. Poveikis gali būti vietinis, regioninis, globalinis ar jų visų derinys.

Jo tikslai: padėti suprasti, kad produktų standartų reikalavimai aplinką gali veikti ir teigiamai ir neigiamai; Išryškinti produktų standartų ir aplinkos santykius; Padėti išvengti produktų standartuose tų reikalavimų, kurie gali skatinti žalingą poveikį aplinkai;.

Patarti standartizuojant, atsižvelgti į produktui priskirtus aplinkos apsaugos aspektus, vartoti būvio ciklo sampratą ir pripažintus mokslinius metodus.

Apžvelgia metodus, kurie taikomi, norint nustatyti ir įvertinti produktų standartų reikalavimų poveikį aplinkai; Nurodo keletą būdų kaip sumažinti žalingą poveikį aplinkai, atsirandantį dėl produktų standartų reikalavimų.

Poveikis aplinkai gali būti labai įvairus. Tai: Atsinaujinančių ir neatsinaujinančių išteklių eikvojimas; Ozono eikvojimas; Smogo formavimas; Eutrofikacija; Klimato kaita; Natūralios aplinkos pasikeitimas; Biologinės įvairovės nykimas.

Produkto poveikiai aplinkai daugiausia nustatomi pagal medžiagų ir energijos sąnaudas ir produkciją, kurios susidaro visuose produkto būvio ciklo etapuose. Sąnaudos – tai medžiagos ir energija.

Medžiagų sąnaudos ne tik gali: Sukelti išteklių išeikvojimą; Kenksmingų medžiagų poveikį žmonėms ir aplinkai; Bet ir: Prisidėti prie atliekų susidarymo; Išmetalų į orą padidėjimo; Nuotekų ir kitokių išmetalų pagausėjimo.

Produkto būvio cikle susidaranti produkcija tai: Pats produktas; Tarpiniai ir šalutiniai produktai; Išmetalai į orą; Nuotekos; Atliekos; Kitokie teršalai (dirvos teršalai, triukšmas, vibracija, radiacija, šilumos nuostoliai).

  • MS PowerPoint 446 KB
  • 2016 m.
  • 65 puslapiai (1650 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lina
  • Aplinkos apsaugos aspektai produktų standartuose
    10 - 1 balsai (-ų)
Aplinkos apsaugos aspektai produktų standartuose. (2011 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-apsaugos-aspektai-produktu-standartuose.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 03:37
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo