Aplinkos apsaugos reikalavimų laikymasis transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu


Paveikslėlių sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Autoserviso UAB „Autostilsas“ veikla ir transporto priemonių dirbtuvės. Atliekų tvarkymas. Nuotekų valymas. Taršos mažinimo sprendimo būdai. Išvados.


Atsižvelgiant į šiuo metu vyraujančia tarša dėl autotransporto remonto labai svarbu yra tinkamai prižiūrėti ir disponuoti nebetinkamas naudoti detales ir eksploatacinius skysčius. Tą daryti yra būtina siekiant apsaugoti gamtą, aplinką, o taip pat ir patį save nuo galimų grėsmių.

Nustatyti kaip laikomasi aplinkos apsaugos reikalavimų transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu.

2. Aprašyti kaip įrengtos transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto dirbtuvės.

3. Aprašyti kaip transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto dirbtuvėse tvarkomos atliekos

4. Išanalizuoti ir aprašyti kaip transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto dirbtuvėse tvarkomos paviršinės nuotekos.

5. Pateikti transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu sukeliamai taršai sumažinti sprendimo būdus.

UAB "Stilsas" serviso paslaugas pradėjo teikti 2005 metų pradžioje, tačiau jų patirtis sunkiojo transporto veikloje prasidėjo dar 1992 metais. Tais metais įsikūrusi transporto įmonė savo veiklą pradėjo su vienu sunkvežimiu, o šiandien transporto parką sudaro daugiau nei 80 vilkikų ir puspriekabių. Taip sukaupę nemažą patirtį tiek transporto, tiek remonto srityje, įkūrė ir atidarė profesionalų sunkvežimių servisą Šiaulių mieste. Servisas turi dvyliką remonto boksų, važiuoklės diagnostiką, stabdžių patikros ir reguliavimo stendą, ratų geometrijos stendą, variklio, greičių dežės, ABS, EBS, WABCO ir kitų mazgų kompiuterinę diagnostinę įrangą, padangų montavimo stendą, šaldytuvų freono pildymą, profesionalių elektrikų komanda, taip pat mini komandą, kuri suteikia pagalbą kelyje.

  • Microsoft Word 680 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1132 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ovidijus
  • Aplinkos apsaugos reikalavimų laikymasis transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkos apsaugos reikalavimų laikymasis transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto veiklos metu. (2020 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-apsaugos-reikalavimu-laikymasis-transporto-priemoniu-technines-prieziuros-ir-remonto-veiklos-metu.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 11 d. 15:01
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo