Aplinkos apželdinimas ir tvarkymas MB „Sangrevilli“ pristatymas


MB „ Sangrevilli “. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos. Išorinės verslo aplinkos analizė. Makro aplinkos analizė. Ekonominės aplinkos analizė. Technologinės aplinkos analizė. Socialinės - kultūrinės aplinkos analizė. Teisinės - politinės aplinkos analizė. Gamtinės - ekologinės aplinkos analizė. Mikro aplinkos analizė. Pardavimo tarpininkai. vidinės įmonės verslo aplinkos analizė. Pagrindinės kliūtys ar problemos galinčios sukelti verslo riziką. Firmos silpnosios vietos.


Savo mažąją bendriją pavadinimu ,,Sangrevilli’’ mes steigsime Kaune. Įmonėje bus vykdoma įvairaus pobūdžio apželdinimo ir aplinkos tvarkymo darbai (Projektavimas; Aplinkos apželdinimas; Įvairių sklypų tvarkymas bei priežiūra; Vejos pjovimas; Augalų tręšimas; Gyvatvorių karpymas; Alpinariumų įrengimas ir kt.). Kadangi ši įmonė bus kuriama , kaip mažoji bendrija teise tvarkyti jos reikalus turės visi jos steigėjai. Pirmiausia ,,Sangrevilli‘‘ yra steigiama tam, jog galėtume patenkinti klientų norus ir poreikius. O jau vėliau, kad vykdytume savo mėgstamą veiklą ir padėtume žmonėms sukurti gražią bei jaukią aplinką. Ši mūsų steigiama mažoji bendrija turės savo žoliapjovę; Grėblių (5 vnt.); Kastuvų (5 vnt.); Elektrinės gyvatvorės žirkles (1 vnt.); Karučių (2 vnt.) nuosavas patalpas, kuriuose įkursime ,,Sangrevilli’’, turėsime automobilį, įvairių įrankių (Vejai ir kt.), kompiuterių, projektavimo darbams, taip pat įvairių augalų kuriuos įsigysime iš savo tiekėjų. Įmonėje darbus atliks dvi dizainerės-apželdinimo specialistės ir dvi projektuotojos- apželdinimo specialistės. Žinoma, steigiant šią mažąją bendriją mes turėsime imti paskolą iš banko.

Mažoji bendrija ‘’Sangrevilli,, pradžioje kol įsitvirtins rinkoje savo veiklą vykdys Kaune ir aplink jį. Tikimės, kad dalį savo pirmųjų užsakymų gausime iš privačių namų savininkų, taip pat iš smulkių neseniai įsikūrusių įmonių. Mūsų kuriama įmonė nebus naujovė teikiamų paslaugų rinkoje. Turint konkurentų Kaune, tokių kaip: ,,Eglės stilius“ ir ,, Tulpmedis“, mes teiksime mažiau paslaugų, nei mūsų konkurentai, tačiau mes savo paslaugas atliksime kokybiškiau atsižvelgiant į kainas rinkoje. Pastovūs klientai turės galimybę naudotis mūsų paslaugomis mažesnėmis kainomis. Taigi mums pavykus įsitvirtinti Kaune ir aplinkinėse gyvenvietėse mes ties tuo nesustosime ir bandysime savo įmonės veiklą vykdyti visoje Lietuvoje. Tikimės, kad mums padės mūsų tiekėjai, savo klientams siūlydami mūsų paslaugas.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1470 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • Aplinkos apželdinimas ir tvarkymas MB „Sangrevilli“ pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkos apželdinimas ir tvarkymas MB „Sangrevilli“ pristatymas . (2017 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-apzeldinimas-ir-tvarkymas-mb-sangrevilli-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 29 d. 08:25
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo