Aplinkos apželdinimo paslaugos


Aplinkos apzeldinimas. Aplinkos apzeldinimo pavyzdziai. Apzeldinimo verslas. Aplinkos apzeldinimo kainos. Apzeldinimo kainos. Apzeldinimo imones verslo planas. Namų apželdinimai. Apzeldinimo verslo planas. Zeldinimo verslo kryptys. Aplinkosapzeldinimo planas planas.

Santrauka. Verslo srities aprašymas. Verslo tikslai, galimybės ir orientyrai. Produkto aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Pardavimo strategija. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Darbo jėga. Rizikos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Finansai. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai.

Kiekvienas verslas prasideda nuo gero sumanymo. Pirmiausia kyla idėja, ji apsvarstoma, nusprendžiama, ar ji atneš tiek pelno, kad padengtų savo įgyvendinimo kaštus, ir galiausiai ji imama vykdyti. Vienas sunkiausių dalykų, norint imtis verslo, yra naujų sumanymų suformulavimas: čia jau nepadeda vien tik išsimokslinimas, o reikia turėti ir fantazijos. Kilę sumanymai įvertinami, remiantis išdėstytu verslo planu, kuriame kaip įmanoma tiksliau numatoma visa planuojama veikla, pareikalautinos sąnaudos ir galimos pajamos. Tada, išanalizavus tokio plano pateikiamą veiklos modelį, galutinai nusprendžiama, ar apsimoka imtis idėjos įgyvendinimo. Taigi verslo planas yra svarbi priemonė, rengiantis pradėti ekonominę veiklą. Darbo tikslas: sudaryti įmonės „Irija“ verslo planą ir jį įvertinti.

Uždaviniai:

1.Charakterizuoti įmonę, nurodant jos projekto esmę, tikslus ir uždavinius, sudarant verslo planą;

2.Pateikti marketingo planą;

3.Išanalizuoti finansinius rodiklius;

4.Iš gautų rezultatų, pateikti išvadas ir pasiūlymus.

Darbo metodai:

1.Literatūros atranka ir analizė:

2.Pirminių ir antrinių duomenų kaupimas, analizė ir susisteminimas;

Verslo planas – dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama verslo padėtis, ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.

Verslo planas reikalingas pradedant bet kokį verslą. Juo labiau, jei verslas reikalauja nemažai investicijų ir finansinės paramos. Verslo plano sudarymas priverčia jo sudarytoją išnagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anksto numatyti galimus sunkumus ir jų sprendimo būdus. Gerai paruoštas verslo planas atlieka keletą funkcijų.

Veslo planas reikalingas ne tik verslininkams, finansininkams, bet ir bankininkams, investitoriams, paramos teikėjams. Verslo plano struktūra nėra griežtai apibrėžta. Skirtingų veiklos sričių verslo planai skiriasi.

Individuali įmonė „IriJa“ atliks aplinkos priežiūros darbus, tokius kaip: vejų ir gėlynų įrengimas bei priežiūra, medžių ir gyvatvorių sodinimas, genėjimas, formavimas. Tai pat numatyta teikti ir konsultavimo paslaugas.

Įmonė bus įregistruota šių metų birželio 1dieną. Įmonės vadovas Jurij Jacyno(mano vyras), anksčiau dirbęs individualioje įmonėje teikiančias apželdinimo ir teritorijų priežiūros darbus, todėl turi sukaupęs nemažą kapitalą įmonės veiklai pradėti, todėl paskolos kuriant įmonę neprireiks.

Įmonė „IriJa“ savo veiklos pradžioje sieks sėkmingai įsitvirtinti rinkoje Pabradės mieste.

  • Microsoft Word 992 KB
  • 2012 m.
  • 29 puslapiai (4932 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simona
  • Aplinkos apželdinimo paslaugos
    8 - 1 balsai (-ų)
Aplinkos apželdinimo paslaugos. (2011 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-apzeldinimo-paslaugos.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 05:41
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo