Aplinkos ir žmogaus sauga „UAB Buhalterija verslui“ įmonėje parengimas


Aplinkos ir žmogaus sauga „UAB Buhalterija verslui“ įmonėje parengimas. Įvadas. Steigiamo (veikiančio) ūkio subjekto charakteristika. Aplinkosaugos analizė. Aplinkosaugos veiksmingumo vertinimas ekožemėlapio sudarymas. Poveikiai aplinkai ir aplinkosaugos veiklos planas. Darbo saugos organizavimas. Priešgaisrinės saugos priemonių planas. Civilinės saugos organizavimas. Finansinė dalis. Išvados. Literatūra. Priedai.


• Sudarant darbuotojams saugias nekenksmingas darbo sąlygas vadovautis Darbo kodeksu.

Patalpos - koks esamų ar numatomų patalpų dydis, kokie jų ypatumai

Dvi vietovės, kiekvienoje yra po vieną darbo kabinetą (apie 12 m2), kuriuose yra po dvi darbo vietas. Pirmas aukštas, patogus išdėstymas, kilus gaisrui lengva evakuotis.

Kompiuteriai ir spausdintuvai. Tai pagrindiniai įrengimai, kuriais naudojasi darbuotojai, tam kad suteiktų klientams savo tiekiamas paslaugas.

Spausdintuvo dažuose yra cheminių medžiagų, kurios išsiliejusios tampa kenksmingos aplinkai.

„Buhalterija verslui“ kenkia: Vandeniui su savo nuotekom. Vanduo įmonei nekenkia niekuo.

Įmonė nekelia jokio pašalinio kvapo, triukšmo aplinkai ir nesukelia jokiu dulkiu kurios kenktų. Kvapai, dulkes ir triukšmas kenkia tik pačiai įmonei, juos skleidžia artimi namai, keliais kuriuo nuolat važiuoja mašinos. Taip pat nuolat tekanti upė sukelia triukšmą.

Ši įmonė rūšiuoja šiukšles kaip ir aplinkiniai namai, tai nesukelia jokis taršos.

Visi šie poveikiai turi vienoda reikšmę aplinkai, bet vienas iš svarbiausių yra šiukšlių rūšiavimas, kas kenkia visai atmosferai.

Įmonė moka mokesčius už atliekų išvežimą taip pridedama prie rūšiavimo. Taip pat moka už vandens, elektros, interneto, telefono paslaugas.

Darbo vietoje yra du gesintuvai, taip pat yra dūmų detektorių, kurių dėka, galima išvengti gaisro atvejo. Gesintuvo bei dūmų detektorių techninė priežiūra atliekama ne rečiau kaip kartą per metus.

Darbdavys privalo įspėti kitus bei pagal evakuacijos ženklus evakuoti arba liepti evakuotis patiems,

Darbdavys turi informuoti kitas įmones aplinkinius pastato žmones bei aplinkinius apie nelaimingą atsitikimą (cheminę taršą).

Instrukcijos vykdymo kontrolę užtikrina ir UAB „Buhalterija verslui“ gaisrinę saugą yra atsakinga direktorė pavaduotoja ūkio reikalams. Ji privalo:

  • Microsoft Word 115 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 33 puslapiai (7505 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovilė
  • Aplinkos ir žmogaus sauga „UAB Buhalterija verslui“ įmonėje parengimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Aplinkos ir žmogaus sauga „UAB Buhalterija verslui“ įmonėje parengimas. (2018 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-ir-zmogaus-sauga-uab-buhalterija-verslui-imoneje-parengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 20 d. 13:50
×