Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės


Aplinkos ir žmonių sauga. Aplinkos ir zmoniu saugos uztikrinimo priemones imoneje. Aplinkos ir zmogaus sauga. Žmonių sauga darbe. Aplinkos ir zmogaus sauga referatas. Darbo ir aplinkos saugumo uztikrinimas. Zmogaus sauga temos. Zmogaus saugos uztikrinimas. Žmogaus sauga tema. Darbo saugos temos aktualumas.

Įvadas. Uab „pet“ veikla ir sauga. Saugos darbe vidinės kontrolės organizavimas įmonėje. Saugos darbe mokymas ir instruktavimas. Bendroji dalis. Darbuotojų dirbančių su ppį mokymas. Padalinių vadovų atestacija. Darbuotojų instruktavimas. Mokymų, instruktavimų, atestavimų duomenų bazė. Saugos ir sveikatos reikalavimai darbo vietoms. Aplinkos apsaugos priemonės. Išvados. Literatūra. Svarbiausias klausimas šiuolaikinėje įmonėje tai aplinkos ir žmonių darbo sauga, vidinės tvarkos reglamentavimas ir kontrolė. Kreipdamiesi į statistikos rezultatus mes galime pastebėti kad lietuva užima vieną iš pirmų pozicijų europoje pagal nelaimingų atsitikimų darbe kiekį. Remiantis valstybinės darbo inspekcijos duomenimis kas trečias žuvęs darbe buvo neblaivus, statybose - net kas antras. Kone kas antras mirtinas nelaimingas atsitikimas – galvos traumos padarinys. Pirmus metus dirbantieji sužalojami penkis kartus dažniau. Mes turime išsamiai išnagrinėti visus darbo saugos klausimus, kad galėtumėme apsaugoti savo saugumą, sveikatą ir teises dirbdami įmonėje, ar savo darbuotojų kai būsime darbdaviais arba už darbo saugumą atsakingu pareigūnų. Kad išnagrinėtumėme platesnį klausimų spektrą kiekvienas kurs savo planuojamą įmonę kurios pavyzdį naudos aplinkos ir darbo saugos klausimų nagrinėjimui. Temos aktualumas. Aplinkos ir darbuotojų saugos problema ypač aktuali nes pažeidžiant šios sistemos pagrindus, žmonėms padaroma ne tik moralinė, bet dažnai ir žala sveikatai, kartais sukeliamas pavojus jo gyvybei. Teisiniu požiūriu įvertinti tokius įstatymo, dažnai net konstitucinių garantijų pažeidimus yra nelengva nes tiek darbdavys, tiek darbuojas stengiasi konfliktinę situaciją interpretuoti savo naudai. Tikslas. Išanalizuoti ir atskleisti aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemones uab „pet“.

Svarbiausias klausimas šiuolaikinėje įmonėje tai aplinkos ir žmonių darbo sauga, vidinės tvarkos reglamentavimas ir kontrolė.

Temos aktualumas. Metodai. Mokslinės literatūros analizė, kurios pagalba bus išanalizuota aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo sistema ir jos principai.

Lyginamoji analizė - bus lyginama skirtingos aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės bei jų panaudojimo galimybės įmonėje.

Teorinis kokybinis metodas, kurį taikydamas išskirsiu esminius šiuab pet žaliavos gamykla yra klaipėdoje, jos adresas: metalo g. 16, klaipėda, lt-94102, telefonas (846) 347176, faksas (846).

įmonėje gaminamos pet granulės (polietilentereftalatas), nepertraukiamos esterifikacijos ir polikondensacijos metu vykstant reakcijai tarp nustatytomis proporcijomis sumaišytų tereftalio rūgšties ir monoetilenglikolio bei papildomai paduodamų izoftalio rūgšties, dietilenglikolio ir kitų priedų. Reakcijos metu gaunamas produktas yra plastiko pusfabrikatis, dažniausiai pramonėje naudojamas pet plastmasinių butelių gamybai, kurie skirti geriamo, mineralizuoto, gazuoto vandens, maistinio aliejaus ir kitų skysčių pilstymui.

Nenutrūkstamo gamybos (įmonėje dirbama 365 dienas per metus, dvejomis pamainomis, po 12 valandų) proceso metu gaminama 25 t pet granulių per valandą, 600 t per parą. Įmonės projektinis pajėgumas- 216 000 t pet plastiko per metus. Gamybą pradėta 2006 pabaigoje, eksploatavimo trukmė - mažiausiai 25 metai. Iš viso gamykloje dirba 111 žmonių, iki 50 vienu metu.

Pareigybių sąrašas: viceprezidentas (gamybai) – įmonės vadovas, techninis vadovas (1), darbo, priešgaisrinės ir aplinkosaugos vadovė (1), darbo ir aplinkosaugos specialistas (1), gamybos vadovas (1), inžinieriai -chemikai (4) (pagrindiniai operatoriai), technologai (4) (pamainų vadovai), avs operatoriai (8) (dispečeriai), lauko operatoriai (24), inžinierius-mechanikas-vadovas (1), inžinierius-elektrikas - vadovas (1), matavimo prietaisų ir automatikos inžinierius (1), automatikos technikai (8), elektrikai (8).

Visi įmonės darbuotojai vykdo savo funkcijas pagal pareiginius nuostatus, yra apmokyti atlikti savo pareigas, atestuoti. Instruktažai yra vykdomi su atitinkamais normatyviniais reikalavimais.

Papildomai įmonė naudojasi šių specialistų iš šalies paslaugomis: apsaugos, ūkio priežiūros, maisto aprūpinimo, transporto, sveikatos apsaugos ir kt.

šioje įmonėje saugojamos ir naudojamos pavojingos medžiagos, iš kurių vienos medžiagos - monoetilenglikolio kiekiai viršyja nustatytų ribinių kiekių iii lygį. Pagal lr vyriausybės 2004 m.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2012 m.
  • 21 puslapis (4615 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egidijus
  • Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės
    10 - 1 balsai (-ų)
Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės. (2011 m. Spalio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-ir-zmoniu-saugos-uztikrinimo-priemones.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 07 d. 23:43
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo