Aplinkos monitoringo praktikos ataskaita


Monitoringo praktika. Miško dirvožemio monitoringo uždaviniai.

Įvadas. Tumpas įmonės aprašymas. Dirvožemio monitoringo tikslas ir uždaviniai. Stebimi parametrai. Stebėjimų vietų skaičius ir jų išdėstymas. Stebėjimų periodiškumas. Metodai ir procedūros. Vertinimo kriterijai. Duomenų ir ataskaitų teikimo formos, terminai, gavėjai. Miško dirvožemio monitoringo struktūra ir tiriami jo parametrai. Lauko dirvožemio monitoringo struktūra ir tiriami jo parametrai. Dirvožemio apsaugą reglamentuojantys teisės aktai. Dirvožemio mėginių rinkimas ir paruošimas analizei. Dirvožemio drėgnumo nustatymas. Dirvožemio tankio nustatymas. Dirvožemio tipo nustatymas pagal struktūrą. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Vienas iš pagrindinių dirvožemio monitorinio tikslų yra tirti dirvožemio taršą bei teikti informaciją apie atliktų tyrimų rezultatus užsakovams rašytinę ar elektronine forma.

2. Nagrinėjant miško dirvožemio ir lauko monitoringą, svarbiausia reikia atkreipti dėmesį į visus dirvožemio savybių pasikeitimus nuo praeito tyrimo. Ypač didelį dėmesį reikia skirti į biologinius dirvos medžiagų pasikeitimus, bei dangos pasikeitimą, nes visi pasikeitimai vienaip arba kitaip gali pakenkti dirvožemio savybėms. Būtina nustatyti agrocheminių rodiklių sankaupas įvairiuose Lietuvos dirvožemiuose, jų pasiskirstymo dėsningumus bei pokyčius laikui bėgant.

  • Microsoft Word 230 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (4120 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • Aplinkos monitoringo praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Aplinkos monitoringo praktikos ataskaita. (2013 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-monitoringo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 18:26
×