Aplinkos tarša ekologijos skaidrės


Zemes tarsa. Ekologija. Aplinkos tarša skaidrės.

Aplinkos tarša. Kas yra aplinkos tarša? Pagrindinės aplinkos taršos problemos. Pagrindiniai taršos šaltiniai. Aplinkos taršos klasifikacija. Kas yra cheminė tarša? Cheminės teršalų grupės. Kas yra biologinė tarša? Biologinės taršos grupės. Kas yra dirvožemio tarša? Dirvožemio taršos šaltiniai. Kas yra oro tarša? Kas yra vandens tarša? Vandens taršos šaltiniai. Kas yra fizikinė tarša? Fizikinės taršos veiksniai.


Kas yra aplinkos tarša? Pagrindinės aplinkos taršos problemos Pagrindiniai aplinkos taršos šaltiniai Aplinkos taršos klasifikacija Kas yra cheminė tarša? Cheminės teršalų grupės Kas yra biologinė tarša? Biologinės taršos grupės Kas yra dirvožemio tarša? Dirvožemio taršos šaltiniai Kas yra oro tarša? Kas yra vandens tarša? Vandens taršos šaltiniai

Aplinkos tarša – biologiniai, cheminiai ir fiziniai aplinkos pokyčiai, neigiamai veikiantys žmogų ir kitus gyvus organizmus.

Miškų nykimas ir džiūvimas Dirvožemio erozija Atliekų kaupimasis Rūgštieji lietūs Vandens telkinių eutrofikacija Klimato atšilimas.

Ugnikalnių išsiveržimai Miškų gaisrai Negyvos organinės medžiagos Mineralinių ir organinių medžiagų išplovimas iš dirvožemio Dirvožemio erozija Krituliai Transportas Rūgštieji lietūs.

Cheminė tarša – cheminės medžiagos ir jų junginiai, kurie viršiję tam tikrą koncentraciją daro neigiamą poveikį žmonėms ir kitiems gyviems organizmams.

  • MS PowerPoint 631 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (392 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Ina
  • Aplinkos tarša ekologijos skaidrės
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkos tarša ekologijos skaidrės. (2017 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-tarsa-ekologijos-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 00:57
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo