Aplinkos taršos prevencija (3)


Namų darbas Nr. Mokesčių už aplinkos teršimą iš mobiliųjų šaltinių apskaičiavimas ir deklaravimas. Užduotis. Įmonės aprašymas. Skaičiavimai. Išvados. Namų darbas Nr. Dažymo (purškimo būdu) proceso medžiagų balanso sudarymas. Užduotis. Įmonės aprašymas. Skaičiavimai. Medžiagų balansas. Atliekų tvarkytojo parinkimas. Išsiskiriančių medžiagų poveikis žmogaus organizmui aprašymas ir asmeninių apsaugos priemonių parinkimas. Išvados. Namų darbas Nr. Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo paraiška ir jos pildymas. Užduotis. Teorinė dalis. Įsakymo analizė. Skaičiavimas. Išvados. Namų darbas Nr. Energetika. Užduotis. Sprendimas. Išvados. Namų darbas Nr. Virinimo metu į aplinką išsiskiriančių medžiagų (teršalų) kiekio skaičiavimas. Užduotis. Sprendimas. Gauti rezultatai. Išvados.


Apskaičiuoti teršalų, patenkančių į aplinkos orą, kiekį ir sudaryti proceso medžiagų balansą.

MPi – sunaudotos medžiagos pakuočių kiekis, t; x2 – pakuotės masės koeficientas (iš

5. Apskaičiuojama, kiek teršalų pateko į aplinkos orą, naudojant gruntą, emalį ir skiediklį.

MKD – kietųjų dalelių, patenkančių į aplinkos orą, kiekis, t; Si – elemento kiekis medžiagos sudėtyje, % (šimtosiomis dalimis); Li – medžiagos likutis pakuotėje, t; Porą – sausos liekanos kiekis patenkanti į aplinkos orą, % (šimtosiomis dalimis).

Mx – tam tikros medžiagos, patenkančios į aplinkos orą kiekis, t.

MB Langveda įsikūrusi Kauno mieste, todėl komunalines įmonės atliekas tvarkys UAB ,,Kauno komunalinis ir namų ūkis’’

IŠSISKIRIANČIŲ MEDŽIAGŲ POVEIKIS ŽMOGAUS ORGANIZMUI APRAŠYMAS IR ASMENINIŲ APSAUGOS PRIEMONIŲ PARINKIMAS

Taigi, apskaičiavus teršalų, patenkančių į aplinkos orą, galima teigti, jog daugiausia į orą patenka emalio PF – 0,09t/m bei skiediklio – 0,07 t/m. Įvertinus į aplinką išsiskiriančių medžiagų poveikį žmogaus organizmui, galima daryti išvadą, jog apsaugos priemonės yra labai svarbus aspektas.21

TARŠOS INTEGRUOTOS PREVENCIJOS IR KONTROLĖS LEIDIMO PARAIŠKA IR JOS PILDYMAS

Susipažinti su taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimo paraiškos pildymu ir atlikti planuojamų išleisti nuotekų kiekio ir užterštumo skaičiavimus.

Apskaičiavus planuojamų išleisti paviršinių nuotekų kiekio ir užterštumo skaičiavimus gavome, kad bendras visų terotorijų faktinis paviršinių nuotekų kiekis Wf =396,84 m3/metus, už šiuos teršalus reikės sumokėti 7,26 Eur. mokestį.

Apskaičiavus azoto oksidų (NOx) ir anglies monoksido (CO) kiekį ,deginant dujas šaldytuve, kurio nominalus galingumas yra 90 kW. Buvo apskaičiuota, jog anglies monoksido (CO) buvo išsiskirta- 0,0166 t/metus, o azoto oksidų- 0,0533 t/metus.

  • Microsoft Word 69 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (4339 žodžiai)
  • Universitetas
  • Monika
  • Aplinkos taršos prevencija (3)
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkos taršos prevencija (3). (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-tarsos-prevencija-3.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 11:27
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo