Aplinkos tvarkymas Lietuvoje Verslo planas


Aplinkos tvarkymas Lietuvoje Verslo planas.


6. Įmonės veiklos srities verslo planas (pvz. marketingo, finansų ir pan.);

Aplinkos tvarkymas Lietuvoje gana nauja sritis privačiuose sektoriuose ir jau seniai plėtojama miestuose – daugiabučių namų rajonuose. Per pastaruosius dešimtmečius Lietuvoje vis daugiau žmonių, savivaldybių, namų ūkių ryžtasi samdyti profesionalius teritorijų, laiptinių, kiemų tvarkymo darbuotojus.

Šio darbo tikslas– pristatyti ir išanalizuoti IĮ „Kieme gražu“ būsimą veiklą, norint priimti strateginį sprendimą dėl veiklos įgyvendinimo ir plėtros.

Kadangi potencialūs konkurentai yra privatūs asmenys, pasiskirstę po visą miestą, tai IĮ ,, Kieme gražu“ bus įsikūrusi pastovioje, lengvai privažiuojamoje vietoje. Įmonėje dirbs kvalifikuoti darbuotojai, joje bus diegiamos naujos technologijos, duodamos garantijos atliktiems darbams.

IĮ „Kieme gražu“ valdys savininko paskirtas direktorius, joje dirbs penki pastovūs darbininkai, kurie bus tiesiogiai pavaldūs įmonės direktoriui. Šiltuoju metų laiku, reikalui esant, bus samdomi papildomi darbuotojai.

Įmonė dirbs paslaugų sferoje ir aptarnaus klientus aplinkos tvarkymo srityje. Ji suteiks šias paslaugas:

kiemų tvarkymas (šlavimas, sniego kasimas),

žolės, gėlynų užveisimas bei tolesnė jų priežiūra,

Laikui bėgant įmonės teikiamų paslaugų asortimentas bus papildomas.

Paslauga orientuota į visus mokius klientus. Tai turėtų būti vidutinio ir turtingojo sluoksnio atstovai, kurie turi pakankamai pinigų.

Pirmaisiais metais ne klientai ieškos įmonės paslaugų, o įmonės savininkas vaikščios po potencialių klientų rajonus ir siūlys savo paslaugas.

Šiam verslui didelę įtaką turės metų laikai. Kadangi įmonė aptarnaus privačius sektorius taip pat ir gyvenamuosius daugiaaukščius namus, tai daugiausia užsakymų sulauksime šiltuoju metų laiku (šaltuoju metų laiku privačiuose sektorių kiemuose gali nutrūkti).

Įmonės tikslas yra teikti kokybiškas paslaugas gyventojams, patenkinti visus jų užsakymus, suteikti kuo daugiau jiems reikalingų paslaugų. Praplėsti teikiamų paslaugų sąrašą ketinama per vienerius metus ir papildyti (keisti) kiekvienais ateinančiais metais.

Įmonė bus įkurta naujame Alytaus rajone, Vidzgiryje. Šiame rajone pagal rinkos sąlygas biuro nuoma kainos yra palankios iki 600 eurų . Garažo nuoma vienam mėnesiui kainuos iki 60 eurų. Tai gera strateginė padėtis, nes įmonė bus arti privačių teritorijų ir bus įsikūrusi naujame rajone, kur kuriasi namų bendrijos.

Įmonė dirbs paslaugų sferoje – teiks paslaugas Alytaus miesto (rajono) gyventojams. Įmonės darbuotojai padės privačių teritorijų gyventojams susitvarkyti aplinką ir ją prižiūrėti, puoselėti neatsiliekant nuo vyraujančių naujovių, technologijų, taip pat sutvarkyti aplinką po statybų.

Įmonės teikiamų paslaugų paskirtis – padėti žmonėms susitvarkyti aplinką, padaryti ją gražesnę sau ir kitiems.

Teikiamos paslaugos skirsis nuo konkurentų tuo, kad jos bus pigesnės, nes šiuo metu Alytuje kainos yra kur kas didesnės negu kituose Lietuvos miestuose ir tai bus palanku įmonei. Taip pat įmonėje dirbs geri sodininkai, kurie gerai išmanys savo darbą. Jų kvalifikaciją kels pati įmonė. Bus įdiegiamos naujovės.

Buvo pasirinkta būtent ši paslauga, nes aplinkos tvarkymo sritis dar nėra užpildyta ir turi tendenciją plėstis. Vis daugiau žmonių neberanda laiko šiems darbams atlikti ir jų galimybės bei žinios yra ribotos.

Konkurencijos analizė nėra labai išsami, tačiau galima teigti, kad pagrindiniai įmonės konkurentai yra privatūs asmenys, kuriuos samdo privatūs asmenys bei savivaldybės, aptarnauti gyventojus. Kadangi apie nedideles įmones, kurios atliktų panašaus tipo darbus, informacijos nėra, galime manyti, kad šioje srityje mūsų įmonė bus pirmtakė. Tokias paslaugas siūlo tik pavieniai žmonės arba valstybinės įstaigos.

  • Aplinka Verslo planas
  • Microsoft Word 72 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3155 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvilina
  • Aplinkos tvarkymas Lietuvoje Verslo planas
    10 - 10 balsai (-ų)
Aplinkos tvarkymas Lietuvoje Verslo planas. (2016 m. Kovo 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-tvarkymas-lietuvoje-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 07:51
×