Aplinkos tvarkymas verslo planas


Įvadas. Kuriamo verslo ir įmonės aprašymas. Verslo idėja, esmė, vizija, misija. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Įmonės charakteristika. RINKA. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingas. Marketingo tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Paslaugų teikimas. Patalpos. Trumpas paslaugos aprašymas. Įranga ir transportas. Įmonės struktūra. Darbuotojai ir valdymo personalas. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Išlaidų prognozė. Pardavimo prognozė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Planuojama individuali įmonė dirbs aplinkos tvarkymo srityje. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos būtų įvairūs kiemų (šlavimas, žolės pjovimas, sniego nukasimas), laiptinių, sodų priežiūros darbai, taip pat aplinkos sutvarkymas po naujų statybų ir tolesnis jų eksploatavimas. Įmonė aptarnaus privačias teritorijas, taip pat ir daugiaaukščių namų teritorijas bei laiptines. Įmonę ketinama įkurti Alytaus mieste ir pavadinti “ Švaru ir gražu ”.

Aplinkos tvarkymas Lietuvoje seniai aktualus, tačiau iki šiol šį darbą atlikdavo patys žmonės (privačiose teritorijose) ir savivaldybių samdyti žmonės (gyvenamuosiuose rajonuose). Tačiau dabar vis daugiau žmonių samdo savo darbą išmanančius specialistus, kurie greitai ir kokybiškai atlieka aplinkos tvarkymo darbus ir taupo užsakovų laiką.

Kadangi potencialūs konkurentai yra privatūs asmenys, pasiskirstę po visą miestą, tai IĮ „Švaru ir gražu“ bus įsikūrusi pastovioje, lengvai privažiuojamoje vietoje. Įmonėje dirbs kvalifikuoti darbuotojai, joje bus diegiamos naujos technologijos, duodamos garantijos atliktiems darbams.

  • Microsoft Word 35 KB
  • 2014 m.
  • 21 puslapis (4087 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabija
  • Aplinkos tvarkymas verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Aplinkos tvarkymas verslo planas. (2014 m. Vasario 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/aplinkos-tvarkymas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:14
×